Najczęściej zadawane pytania

Strona główna > Często zadawane pytania > Wystąpił problem z kalendarzem w formularzu zgłoszeniowym. Dlaczego nie mogę wybrać daty po 09/04/2018 r.?

Wystąpił problem z kalendarzem w formularzu zgłoszeniowym. Dlaczego nie mogę wybrać daty po 09/04/2018 r.?

Formularz zgłoszeniowy ma przede wszystkim pozwolić ustalić, czy w dniu upływu terminu nadsyłania zgłoszeń kandydat spełniał wszystkie warunki określone w ogłoszeniu o konkursie.

W związku z tym zwracamy uwagę na to, że:

  • Termin nadsyłania zgłoszeń upłynął 10/04/2018 r. A zatem data, według której ustala się, czy kandydat spełnia wymogi konkursu, to ostatni dzień przed tym terminem, czyli 09/04/2018 r.
  • Do udziału w konkursie nie jest wymagane żadne doświadczenie zawodowe. Kandydaci, którzy zdecydowali się zamieścić informacje o swoim doświadczeniu zawodowym, nie mogą wskazać przy nim późniejszej daty końcowej niż 09/04/2018 r.
    Kandydaci mogą dodatkowo załączyć CV, w którym podadzą szczegółowe informacje (zob. menu po lewej stronie na koncie EPSO). Jeśli kandydat znajdzie się wśród laureatów konkursu (na liście rezerwowej), jego CV zostanie przesłane służbom prowadzącym nabór.
  • Jeśli chodzi o wykształcenie, minimalny wymagany poziom to dyplom licencjata. Kandydaci mogą dodać informacje o innych dyplomach, ale wyłącznie jeśli studia zostały ukończone we wskazanym wyżej terminie.
  • Studenci ostatniego roku studiów uniwersyteckich (na poziomie licencjatu) mogą wziąć udział w konkursie pod warunkiem, że uzyskają dyplom do 31/07/2018 r.
    Powinni oni zaznaczyć odpowiednie pole w pierwszej zakładce formularza zgłoszeniowego.
Reference number: 

Czy odpowiedź była przydatna?

Tak Nie