KKK

Avaleht > KKK > Kuidas muuta lepinguliste töötajate konkursi CAST Permanent arvutipõhiste testide tegemiseks broneeritud kuupäeva?

Kuidas muuta lepinguliste töötajate konkursi CAST Permanent arvutipõhiste testide tegemiseks broneeritud kuupäeva?

Saate valikvastustega testiks broneeritud aega muuta juhul, kui on veel vabu kohti, ning kooskõlas järgmiste tingimustega:

  • peaksite ootama kuni algselt valitud broneeringu kinnitus on EPSO kasutajakontole üles laaditud (tavaliselt 24 tunni jooksul pärast broneerimist), sest selles on link, kinnitusnumber ja -kood, mida on broneeringu muutmiseks vaja;
  • saate algset broneeringut muuta kuni üks päev enne testi toimumise aega;
  • saate valida uue aja ainult samast testimisperioodist ja süsteemis kuvatavatest testiaegadest;
  • saate ka valida teise testimiskoha (kui on veel vabu kohti);
  • peate läbima broneeringu muutmise kõik etapid kuni viimase kinnituseni (alles siis asendatakse algselt valitud broneering);
  • peate ajakohastatud broneeringu kinnituse välja printima ja testimiskeskusesse kaasa võtma. 

Ekraanipildid, mis kirjeldavad broneeringu muutmist etappide kaupa

 

Erandlikud asjaolud

EPSO võib erandlike asjaolude korral (näiteks tõsine haigus, lapse sünd, abikaasa, lapse, vanema, venna või õe surm) lubada broneeringut muuta (kui on veel vabu kohti).

Võtke kohe EPSOga ühendust, lisage oma kandidaadinumber ja saatke kõik asjakohased tõendavad dokumendid, näiteks arstitõend, mis peab hõlmama broneeringu kuupäeva.

Broneeringut ei saa viia ühest broneerimisperioodist teise (isegi mitte erandlikel asjaoludel). Kandidaadil võidakse paluda mõnes muus testimisperioodis testiks aeg uuesti kinni panna juhul, kui mõni värbamisteenistus kandidaadi uuesti eelvalikusse arvab.

Teile antakse kohe pärast otsuse tegemist sellest teada. Arvesse võetakse aga üksnes eespool nimetatud nõuetekohaselt tõendatud ja tõepoolest erandlikke asjaolusid.

Kas sellest vastusest oli abi?

Jah Ei