DUK

Home > DUK > Dėl negalios arba sveikatos sutrikimo man per CAST/P procedūros atrankos testus reikia specialių priemonių. Ką turiu daryti?

Dėl negalios arba sveikatos sutrikimo man per CAST/P procedūros atrankos testus reikia specialių priemonių. Ką turiu daryti?

Paprašyti sudaryti specialias sąlygas per CAST/P procedūros atrankos testus galima paraiškos formoje pažymint „specialių poreikių“ langelį. Be to, turėsite užpildyti išsamios informacijos apie specialius poreikius formą ir atsiųsti mums atitinkamus patvirtinamuosius dokumentus.

Jei bus nuspręsta per kompiuterinius testus sudaryti jums specialias sąlygas, apie tai jums pranešime iki testo dienos. Kai kuriais atvejais nustatyti, kokių specialių priemonių reikia, ir jomis pasirūpinti gali reikėti šiek tiek laiko, todėl gali būti, kad paprašysime jūsų spręsti testus per kitą testų laikotarpį. Jei taip atsitiktų, apie tai jums kuo greičiau pranešime.

Tarnyba EPSO užtikrins, kad visi atrinkti kandidatai būtų pakviesti ir spręstų testus kuo geresnėmis sąlygomis.

Atkreipkite dėmesį į tai, kad kitus testus, pavyzdžiui, pokalbius, rengs tiesiogiai ES institucijos. Jokios informacijos apie jūsų sveikatos būklę ir specialius poreikius įdarbinantiems padaliniams neperduosime. Jei specialių priemonių jums reikės po kompiuterinių testų etapo, apie tai informuokite už įdarbinimą atsakingus padalinius, kai tik gausite kvietimą į įdarbinimo testus.

Ar šis atsakymas buvo naudingas?

Taip Ne