Bieži uzdotie jautājumi

Sākumlapa > Bieži jautājumi > Man ir invaliditāte vai veselības stāvoklis, kas prasa speciālus risinājumus saistībā ar CAST/P procedūras atlases testiem. Kas man ir jādara?

Man ir invaliditāte vai veselības stāvoklis, kas prasa speciālus risinājumus saistībā ar CAST/P procedūras atlases testiem. Kas man ir jādara?

Īpašus pielāgojumus saistībā ar CAST/P procedūras atlases testiem varat pieprasīt, savā pieteikuma veidlapā atzīmējot rūtiņu "special requirements" (īpašas prasības) savā pieteikuma veidlapā. Jums būs arī jāaizpilda detalizēta informācijas veidlapa par jūsu īpašajām vajadzībām un jānosūta mums attiecīgie apliecinošie dokumenti.

Ja jums tiks sniegti saprātīgi datorizēto testu pielāgojumi, mēs par tiem jūs informēsim pirms testa dienas. Atsevišķos gadījumos saprātīgu risinājumu noteikšana un organizēšana var prasīt zināmu laiku, tāpēc, iespējams, mēs aicināsim jūs piedalīties testos nākamajā testēšanas periodā. Ja tā, tad sazināsimies ar jums pēc iespējas drīz.

EPSO gādās par to, lai visi priekšatlasē izraudzītie kandidāti tiktu uzaicināti un piedalītos testos pēc iespējas vislabākajos apstākļos.

Ņemiet vērā, ka citus testus, kā intervijas, organizē tieši ES iestādes. Mēs nesniegsim nekādu informāciju par jūsu veselības stāvokli un īpašajām vajadzībām dienestiem, kuri komplektē personālu. Ja ir vajadzība pēc īpašiem pielāgojumiem pēc datorizētiem testiem, lūdzu, informējiet attiecīgos personāla atlases darbiniekus, tiklīdz saņemsiet uzaicinājumu piedalīties darbā pieņemšanas testos.

Vai atbilde noderēja?