Bieži uzdotie jautājumi

Home > Bieži jautājumi > Selection/tests > E-simulācija

E-simulācija

Kas ir e-simulācija?

E-simulācijas pārbaudījums ir reālas darba situācijas datorizēta simulācija, proti, kandidātiem ir pieejama e-pasta iesūtnes imitācija. Iesūtnē ir informācija par kādu konkrētu problēmu. Kandidātiem ir dots ierobežots laiks, kurā jāatrod vislabākie iespējamie risinājumi. Šis pārbaudījums jākārto kandidāta otrajā valodā, un tā mērķis ir pārbaudīt šādas četras prasmes: spēja analizēt un prasme risināt problēmas, orientācija uz kvalitāti un rezultātu, māka noteikt prioritātes un organizēt, prasme sadarboties ar citiem.

vairāk

Cik svarīgi ir mani punkti?

Kvalificēties nākamajam posmam varat tikai tad, ja esat ieguvis pietiekami daudz punktu, lai būtu starp kandidātiem, kas saņēmuši vislabāko vērtējumu. 

vairāk

Kā tiek nodrošināta vienlīdzīga attieksme?

Pirms atlases tiek pieņemti objektīvi novērtēšanas kritēriji, kas atbilst paziņojumam par konkursu, un tos konsekventi piemēro visiem kandidātiem, nodrošinot vienlīdzīgu attieksmi.

vairāk

Ko uzaicinās uz nākamo posmu?

Tā kā nākamajā posmā var pāriet tikai ierobežots kandidātu skaits, uzaicinās vien tos, kuriem ir visvairāk punktu. Tie ir kandidāti, kuru punktu skaits ir vienāds ar robežvērtību vai lielāks par to. Atlases komisija sastāda konkursu izturējušo kandidātu sarakstu dilstošā secībā, pamatojoties uz kopējo iegūto punktu skaitu.

vairāk

Kā tiek noteikta robežvērtība?

Lai noteiktu robežvērtību, kandidātu iegūtos punktus sakārto dilstošā secībā. Tad komisija atlasīs vislabāko vērtējumu ieguvušos kandidātus, kurus var uzaicināt uz nākamo konkursa posmu (sk. jautājumu par to, cik daudz kandidātu pēc “Talent Screener” (talantu vērtētājs) tiks nākamajā posmā). Robežvērtība ir punktu skaits, ko ieguvis sarakstā pēdējais kandidāts.

vairāk

Vai varu pārlikt uz citu datumu konkrēta gadījuma izpētes testu, rakstveida pārbaudījumu attiecīgajā jomā, e-simulāciju vai tulkošanas testu?

Nē, jūs nevarat izmainīt konkrēta gadījuma izpētes testa, rakstveida pārbaudījuma attiecīgajā jomā, e-simulācijas vai tulkošanas testa datumu un laiku.

vairāk

Kādu klaviatūru lietošu, kārtojot datorizētos pārbaudījumus?

Kārtojot daudzizvēļu testus (tostarp e-simulācijas testus), kandidātiem klaviatūra nav vajadzīga. Gadījuma izpētei un rakstveida pārbaudījumam attiecīgajā jomā jums automātiski iedalīs klaviatūru, kas atbilst jūsu otrajai valodai. Uzaicinājuma vēstulē jums prasīs pārbaudīt un vajadzības gadījumā izmainīt izvēlēto klaviatūru.

vairāk

Ko man darīt, ja pārbaudījumu centrā rodas tehniska vai organizatoriska problēma, kas varētu ietekmēt manus testa rezultātus un sniegumu?

Ja rodas problēma, rīkojieties šādi: lūdziet uzraudzītājam to atrisināt un pieprasiet, lai starpgadījums tiktu reģistrēts rakstiski, UN 3 dienu laikā pēc testa rakstiski paziņojiet par problēmu EPSO, izmantojot tīmeklī pieejamo saziņas veidlapu. Sniedziet īsu aprakstu.

vairāk

Vai tiek kompensēti ceļa izdevumi?

EPSO nekompensē ceļošanas izdevumus, kas jums radušies, piedaloties datorizētos testos un priekšatlases vai vidējā posma testos (proti, kārtojot daudzizvēļu testus, e-simulācijas testu un tulkošanas pārbaudījumus). Kandidātiem, kas kārto konkrēta gadījuma izpētes testu vai rakstveida pārbaudījumu attiecīgajā jomā un dzīvo ārpus ES, ir tiesības uz ceļošanas izdevumu kompensāciju, ja šie pārbaudījumi ir daļa no vērtēšanas centra pārbaudījumiem (šo informāciju meklējiet attiecīgajā konkursa paziņojumā).

vairāk

Kādi norādījumi jāievēro, kārtojot datorizētos testus?

Izlasiet paziņojumu par konkursu vai uzaicinājumu izteikt ieinteresētību par jūsu atlases procedūru, lai uzzinātu jautājumu skaitu, testa ilgumu un testa nokārtošanai nepieciešamo punktu skaitu. Ierašanās testēšanas centrā Testēšanas centra adrese ar saiti ir norādīta jūsu rezervācijas apstiprinājumā. Šis apstiprinājums ir atrodams jūsu EPSO kontā, kolīdz esat rezervējis testus. Jums jāierodas vismaz 30 minūtes pirms rezervētā laika. Netiek garantēts, ka būs iespējams kārtot testu, ja nokavēsiet vai neieradīsieties rezervētajā laikā.Aicinām jūs pirms došanās uz pārbaudījumu izlasīt atbildi...

vairāk

Kādi uzvedības noteikumi jāievēro datorizētās testēšanas centros?

No testēšanas centra izraidīt un no pārējās atlases procedūras izslēgt var ikvienu, kas neievēro turpinājumā izklāstītos uzvedības noteikumus. Jums jāievēro “Prometric” testēšanas centra noteikumi (pieejami arī centrā pārbaudījumu kārtošanas dienā) un visi norādījumi, ko dod testēšanas centra personāls. Visi testi tiek novēroti un ierakstīti video. Lai gādātu par to, ka testu kārtošanas vide ir droša, uzraudzītāji regulāri apstaigā telpu, kamēr kandidāti kārto pārbaudījumu. Pārtiku un dzērienus drīkst ienest tikai uzgaidāmajā telpā, bet ne testēšanas telpā. Testēšanas centrs nenodrošina...

vairāk

Kā varu rezervēt datorizētos testus?

Par rezervēšanas perioda sākuma un beigu datumiem jūs informēs jūsu EPSO kontā vai EPSO tīmekļa vietnē. Saite uz mūsu darbuzņēmēja rezervācijas sistēmu jūsu EPSO kontā būs aktīva tikai rezervēšanas periodā. Varēsiet izvēlēties datumu, laiku, valsti un testēšanas centru atbilstīgi pieejamībai. Ņemiet vērā, ka ne par visiem testēšanas centriem būs redzams, ka tie pieejami visos laikos. Dažādu testēšanas centru kapacitāti plāno, par pamatu ņemot katra centra darbalaiku, pieejamo darbstaciju skaitu, kā arī to kandidātu skaitu, kuri ir izvēlējušies attiecīgo centru. Dažiem testiem (tulkošanas...

vairāk

Kas notiks pēc tam, kad būšu testus rezervējis?

Uzreiz pēc rezervācijas jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu no “Prometric”. Ja to nesaņemat, pārbaudiet savu mēstuļu filtru un surogātpastu. Eksāmena kods, kas norādīts apstiprinājuma e-pastā attiecībā uz daudzizvēļu testiem un e-simulācijas pārbaudījumu, atbilst jūsu otrajai valodai, proti, valodai, kurā tiek sniegti norādījumi testa vidē. Konkrēta gadījuma izpētei, rakstveida pārbaudījumam attiecīgajā jomā un tulkošanas pārbaudījumiem šis kods atbilst arī papildu informācijai par pārbaudījuma valodu un tastatūru. 48 stundu laikā pēc rezervācijas apstiprinājums tiks augšupielādēts arī jūsu...

vairāk

Kur jāvēršas, ja, rezervējot datorizētos testus, man rodas tehniskas problēmas?

Ja jums rodas tehniskas problēmas, rezervējot datorizētos testus, mainot rezervāciju vai to atceļot, lūdzam sazināties ar “Prometric” tieši — pa e-pastu: epso_en@prometric.com pa tālruni (par velti): Austrija 0800 201 768 Beļģija 0800 80293 Bulgārija 00800 1104423 Horvātija 0800 222 354

vairāk

Vai atradāt atbildi?