Vítejte na stránkách „EU Careers“

Welcome to EU Careers
Překladatelé do irštiny

Máte výbornou znalost irštiny a ovládáte dobře alespoň další dva úřední jazyky EU (jeden z nich musí být angličtina, francouzština nebo němčina)? Pokud ano, pak se můžete stát jedním z příštích překladatelů do irštiny, kteří budou pracovat pro instituce EU!

Proč pracovat právě pro EU?

Práce v orgánech EU

Při práci v institucích EU se budete pohybovat v podnětném a různorodém pracovním prostředí. Budete pracovat pro celou Evropu a zabývat se nejaktuálnějšími otázkami. Co dalšího může práce v institucích EU potenciálním žadatelům nabídnout?

Jak se přihlásit

Vyberte si typ smlouvy

Zvažte, jaký typy smlouvy vám bude nejvíc vyhovovat. Orgány EU nabízejí řadu smluv na dobu určitou i neurčitou. Seznamte se s tím, jak výběrové řízení na daný druh smlouvy probíhá.

Zkušební metody používané úřadem EPSO

Proč mají naše výběrová řízení právě tuto podobu?

Za sestavení testů a jejich monitorování odpovídá tým psychologů úřadu EPSO specializovaných na psychologii práce, kteří úzce spolupracují s pečlivě vybranými zaměstnanci orgánů EU zasedajícími ve výběrových komisích úřadu EPSO.

Časté dotazy

Projděte si odpovědi na časté dotazy.

Máte nejasnosti? Odpověď můžete najít v příslušné kategorii častých dotazů. Jestliže jste příslušnou odpověď nenašli, budete navedeni na náš kontaktní formulář, jehož prostřednictvím nám můžete zaslat svůj dotaz.