Tere tulemast veebisaidile „Töövõimalused ELis“

Olete andekas teadusuuringute spetsialist? Euroopa Komisjoni Teadusuuringute Ühiskeskus otsib motiveeritud töötajaid. Teadusuuringute spetsialistina on teie ülesanne pakkuda kliendikeskset teaduslikku ja tehnilist tuge ELi poliitika loomise, arendamise, rakendamise ja järelevalve käigus.

Kas olete motiveeritud turvaspetsialist? Kas omate juurdepääsuluba salastatud dokumentidele või olete valmis läbima asjaomase julgeolekukontrolli? ELi institutsioonid otsivad ametnikke ja assistente turvatoimingute, tehnilise turvalisuse ning teabe ja dokumentide turvalisuse valdkonnas.

Header

Lepingulise töötaja ametikohti leidub paljudes valdkondades ning nende puhul nõutakse erinevaid kvalifikatsioonitasemeid.

Töötamine ELi heaks

Karjäär ELi institutsioonides tähendab töötamist rikastavas ja mitmekülgses keskkonnas. Töötajad saavad rõõmu tunda Euroopa jaoks oluliste otsuste tegemisest ning igapäevasest sisukast tööst. Siit leiate lisateavet selle kohta, mida töökoht ELis veel pakkuda võib.

Valige lepinguliik

Uurige, milline tööleping ELiga teile sobib. ELi institutsioonid pakuvad laia valikut alalisi ja ajutisi lepinguid, millest igaühega kaasneb erinev valikumenetlus.

Miks tehakse teste just nii?

EPSO testid on välja töötanud ja nende tegemist jälgivad EPSOs töötavad elukutselised psühholoogid koos kõikidest Euroopa institutsioonidest valikukomisjoni hoolikalt valitud liikmetega.

Leidke vastused oma küsimustele

Teil on probleeme? Palun tutvuge meie KKK abikategooriatega. Kui te siiski vastust ei leia, suunatakse teid meie kontaktvormi juurde, mille vahendusel saate meile saata oma küsimuse(d).