Tere tulemast veebisaidile „Töövõimalused ELis“

Are you looking for an exciting new career in a dynamic, fast-paced environment? Then look no further than the EU. Whether you're working for an EU institution or an EU agency, the EU offers a stimulating and challenging workplace for everyone.

...

picture showing hand with a pen

Euroopa Komisjon soovib võtta tööle administraatoreid, kellel on pädevus struktuurireformide alal, ja administraatoreid, kellel on pädevus Schengeni acquis’ alal.

Kas teil on kogemusi tuumatehnoloogia valdkonnas? Kas soovite teha rahvusvahelist karjääri mitmekultuurilises ja mitmekesises meeskonnas? Euroopa Komisjon otsib spetsialiste, kellel on erialane töökogemus, mis on omandatud tuumaenergeetikatööstuses, tuumauuringute keskuses või riiklikus või rahvusvahelises ametiasutuses.

Lepingulise töötaja ametikohti leidub paljudes valdkondades ning nende puhul nõutakse erinevaid kvalifikatsioonitasemeid.

Kas töö ELi institutsioonides Luksemburgis pakub teile huvi?

Koostöökutse kõigile ELi mitmekesisus- ja kaasamisorganisatsioonidele – ühinege meie võrgustikuga!

Töötamine ELi institutsioonides

Karjäär ELi institutsioonides tähendab töötamist rikastavas ja mitmekülgses keskkonnas. Töötajad saavad rõõmu tunda Euroopa jaoks oluliste otsuste tegemisest ning igapäevasest sisukast tööst. Siit leiate lisateavet selle kohta, mida töökoht ELis veel pakkuda võib.

virus picture

UUS – ajakohastatud 19.03.2021: EPSO jälgib pidevalt koroonaviiruse COVID-19 levikut. Kuna olukorra arengut ei ole võimalik prognoosida, järgib EPSO kõiki asjakohaseid ettevaatusabinõusid vastavalt juhistele ja suunistele, mida ELi institutsioonid ja liikmesriikide ametiasutused annavad.

Valige lepinguliik

Uurige, milline tööleping ELiga teile sobib. ELi institutsioonid pakuvad laia valikut alalisi ja ajutisi lepinguid, millest igaühega kaasneb erinev valikumenetlus.

internet cyber attack alert with red broken padlock icon showing unsecured data

Meile on teatatud võltstööpakkumistest, milles esitatakse valeväide, et need on avaldanud EPSO. Palume teil olla väga tähelepanelik igasuguste soovimatute ühenduse võtmise katsete suhtes, milles palutakse esitada isikuandmeid või teha makseid.

Miks tehakse teste just nii?

EPSO testid on välja töötanud ja nende tegemist jälgivad EPSOs töötavad elukutselised psühholoogid koos kõikidest Euroopa institutsioonidest valikukomisjoni hoolikalt valitud liikmetega.

Leidke vastused oma küsimustele

Teil on probleeme? Palun tutvuge meie KKK abikategooriatega. Kui te siiski vastust ei leia, suunatakse teid meie kontaktvormi juurde, mille vahendusel saate meile saata oma küsimuse(d).