Tere tulemast veebisaidile „Töövõimalused ELis“

Arhiivinduse/dokumendihalduse valdkonna spetsialistid

Olete motiveeritud arhivaar/dokumendihaldur? Euroopa institutsioonid otsivad dokumendi-, arhiivi- ja teabehalduse valdkonna administraatoreid ja assistente.

Relvastatud turva- ja kaitsetöötaja

Kas olete kvalifitseeritud relvastatud turva- ja kaitsetöötaja? Kui jah, siis saate panustada ELi institutsioonide igapäevatöö sujuvasse toimimisse, alustades tööd Euroopa Parlamendis või Euroopa Liidu Nõukogus!

Andmekaitse valdkonna administraatorid

Olete motiveeritud andmekaitsespetsialist, kellel on avalik-õiguslikus asutuses töötamise kogemus? Kui jah, siis Euroopa Andmekaitseinspektor (EDPS) vajab just teid!

Tõlkijad (iiri keel)

Kas oskate suurepärasel tasemel iiri keelt ja heal tasemel kahte ELi keelt (millest üks on kas inglise, prantsuse või saksa keel)? Siis võib teist saada iiri keele tõlkija mõnes ELi institutsioonis!

Miks töötada just ELi institutsioonides?

Töötamine ELi heaks

Karjäär ELi institutsioonides tähendab töötamist rikastavas ja mitmekülgses keskkonnas. Töötajad saavad rõõmu tunda Euroopa jaoks oluliste otsuste tegemisest ning igapäevasest sisukast tööst. Siit leiate lisateavet selle kohta, mida töökoht ELis veel pakkuda võib.

Kuidas kandideerida?

Valige lepinguliik

Uurige, milline tööleping ELiga teile sobib. ELi institutsioonid pakuvad laia valikut alalisi ja ajutisi lepinguid, millest igaühega kaasneb erinev valikumenetlus.

EPSO testimismeetodid

Miks tehakse teste just nii?

EPSO testid on välja töötanud ja nende tegemist jälgivad EPSOs töötavad elukutselised psühholoogid koos kõikidest Euroopa institutsioonidest valikukomisjoni hoolikalt valitud liikmetega.

KKK

Leidke vastused oma küsimustele

Teil on probleeme? Palun tutvuge meie KKK abikategooriatega. Kui te siiski vastust ei leia, suunatakse teid meie kontaktvormi juurde, mille vahendusel saate meile saata oma küsimuse(d).