Tere tulemast veebisaidile „Töövõimalused ELis“

Are you looking for an exciting new career in a dynamic, fast-paced environment? Then look no further than the EU. Whether you're working for an EU institution or an EU agency, the EU offers a stimulating and challenging workplace for everyone.

...

Euroopa Liit otsib spetsialiste, kellel on laialdased kogemused rahvusvahelise koostöö ja kolmandatele riikidele antava abi haldamise valdkonnas.

Üleskutse teha koostööd kõigile ELi organisatsioonidele, kes tegelevad puuetega ELi kodanike elu ja heaolu edendamisega.

a collage of pictures of people in different work situations

Poolas asuv Euroopa Piiri- ja Rannikuvalve Amet Frontex soovib luua reservi 300 kandidaadist, et nende hulgast värvata projektide ja tegevusega seotud tugiametnikke (assistente). Frontex tagab koos liikmesriikidega ohutud ja hästitoimivad Euroopa välispiirid.

Header

Lepingulise töötaja ametikohti leidub paljudes valdkondades ning nende puhul nõutakse erinevaid kvalifikatsioonitasemeid.

Töötamine ELi institutsioonides

Karjäär ELi institutsioonides tähendab töötamist rikastavas ja mitmekülgses keskkonnas. Töötajad saavad rõõmu tunda Euroopa jaoks oluliste otsuste tegemisest ning igapäevasest sisukast tööst. Siit leiate lisateavet selle kohta, mida töökoht ELis veel pakkuda võib.

Valige lepinguliik

Uurige, milline tööleping ELiga teile sobib. ELi institutsioonid pakuvad laia valikut alalisi ja ajutisi lepinguid, millest igaühega kaasneb erinev valikumenetlus.

Miks tehakse teste just nii?

EPSO testid on välja töötanud ja nende tegemist jälgivad EPSOs töötavad elukutselised psühholoogid koos kõikidest Euroopa institutsioonidest valikukomisjoni hoolikalt valitud liikmetega.

Leidke vastused oma küsimustele

Teil on probleeme? Palun tutvuge meie KKK abikategooriatega. Kui te siiski vastust ei leia, suunatakse teid meie kontaktvormi juurde, mille vahendusel saate meile saata oma küsimuse(d).