Tere tulemast veebisaidile „Töövõimalused ELis“

Are you looking for an exciting new career in a dynamic, fast-paced environment? Then look no further than the EU. Whether you're working for an EU institution or an EU agency, the EU offers a stimulating and challenging workplace for everyone.

...

picture showing a lady

Kas olete välissuhete valdkonna spetsialist? Euroopa Liit otsib palgaastmete AD 5 ja AD 7 spetsialiste, kellel on erialane töökogemus välissuhete valdkonnas.

Lepingulise töötaja ametikohti leidub paljudes valdkondades ning nende puhul nõutakse erinevaid kvalifikatsioonitasemeid.

virus picture

UUS – ajakohastatud 28.08.2020: EPSO jälgib pidevalt koroonaviiruse COVID-19 levikut. Praegu korraldab EPSO teste, mis toimuvad alates septembrist. Lisateave:

Kas töö ELi institutsioonides Luksemburgis pakub teile huvi?

internet cyber attack alert with red broken padlock icon showing unsecured data

Meile on teatatud võltstööpakkumistest, milles esitatakse valeväide, et need on avaldanud EPSO. Palume teil olla väga tähelepanelik igasuguste soovimatute ühenduse võtmise katsete suhtes, milles palutakse esitada isikuandmeid või teha makseid.

Valige lepinguliik

Uurige, milline tööleping ELiga teile sobib. ELi institutsioonid pakuvad laia valikut alalisi ja ajutisi lepinguid, millest igaühega kaasneb erinev valikumenetlus.

Üleskutse teha koostööd kõigile ELi organisatsioonidele, kes tegelevad puuetega ELi kodanike elu ja heaolu edendamisega.

Miks tehakse teste just nii?

EPSO testid on välja töötanud ja nende tegemist jälgivad EPSOs töötavad elukutselised psühholoogid koos kõikidest Euroopa institutsioonidest valikukomisjoni hoolikalt valitud liikmetega.

Leidke vastused oma küsimustele

Teil on probleeme? Palun tutvuge meie KKK abikategooriatega. Kui te siiski vastust ei leia, suunatakse teid meie kontaktvormi juurde, mille vahendusel saate meile saata oma küsimuse(d).