Darbo ES institucijose svetainė

Are you looking for an exciting new career in a dynamic, fast-paced environment? Then look no further than the EU. Whether you're working for an EU institution or an EU agency, the EU offers a stimulating and challenging workplace for everyone.

...
Ireland on a map

Esate kelias kalbas mokantis teisininkas ir norėtumėte daryti tarptautinę karjerą?

bulb and wheels

Šiuo metu EPSO iš esmės keičia darbuotojų atrankos procedūras, kad galėtų geriau atliepti pakitusius ES institucijų poreikius ir atsižvelgti į dabarties darbo rinkos realijas.

picture showing men and women

Sutartininkai skiriami įvairiausioms pareigoms, kurioms eiti reikia nevienodos kvalifikacijos.

Kvietimas bendradarbiauti visoms ES įvairovės ir įtraukties organizacijoms – tapkite mūsų tinklo nariais!

picture showing men and women of different ages with Luxembourg city in the background

Ar norėtumėte įsidarbinti ES institucijose Liuksemburge?

Darbas ES institucijose

ES institucijos siūlo kandidatams įvairiapusišką ir vertingą darbo aplinką. Galėsite kurti Europos ateitį ir kasdien spręsti aktualius klausimus. Sužinokite, kokių dar galimybių teikia darbas ES institucijose.

Naudodamiesi naująja daugiakalbe skaitmenine platforma, žmonės iš visos Europos pirmą kartą ES lygmeniu turi daugiau galimybių išsakyti nuomonę apie tai, ko jie tikisi iš ES, ir komentuoti kitų idėjas.

Raskite atsakymus į savo klausimus

Kilo problemų? Peržiūrėkite dažnai užduodamų klausimų skyrių. Jeigu atsakymo nerastumėte, savo klausimus galėsite atsiųsti naudodamasis kontaktine forma.

internet cyber attack alert with red broken padlock icon showing unsecured data

Sužinojome, kad skelbiami apgaulingi darbo pasiūlymai, melagingai nurodant, kad juos teikia EPSO. Primygtinai raginame nepasitikėti, kai nelauktu pranešimu jūsų prašoma asmens duomenų arba piniginių mokėjimų.