Darbo ES institucijose svetainė


Are you looking for an exciting new career in a dynamic, fast-paced environment? Then look no further than the EU. Whether you're working for an EU institution or an EU agency, the EU offers a stimulating and...

bulb and wheels

Šiuo metu EPSO iš esmės keičia darbuotojų atrankos procedūras, kad galėtų geriau atliepti pakitusius ES institucijų poreikius ir atsižvelgti į dabarties darbo rinkos realijas.

Man Looking Through A Binoculars

Europos Komisija (EK) ieško administratorių skaitmeninės ekspertizės ir operatyvinės ir strateginės analizės srityse. Įdarbinti specialistai (AD7 lygio) daugiausia dirbs Europos kovos su sukčiavimu tarnyboje (OLAF).

picture showing a young woman looking through a magnifying glass

Europos Komisija (EK) ieško kovos su sukčiavimu tyrėjų ir specialistų ES išlaidų ir kovos su korupcija, taip pat muitų ir prekybos, tabako ir suklastotų prekių srityse. Įdarbinti tyrėjai ir specialistai daugiausia dirbs Europos kovos su sukčiavimu tarnyboje (OLAF).

ES ieško technikų (AST 3 kategorija) ir pagalbinių darbuotojų (AST-SC 1 kategorija).

virus picture

NAUJIENOS – atnaujinta 2021 09 23: EPSO nuolat stebi COVID-19 pandemijos eigą. Kadangi padėtis nenuspėjama, EPSO toliau taiko visas tinkamas atsargumo priemones, vadovaudamasi ES ir nacionalinių valdžios institucijų paskelbtais nurodymais ir gairėmis.

picture showing men and women

Sutartininkai skiriami įvairiausioms pareigoms, kurioms eiti reikia nevienodos kvalifikacijos.

Kvietimas bendradarbiauti visoms ES įvairovės ir įtraukties organizacijoms – tapkite mūsų tinklo nariais!

picture showing men and women of different ages with Luxembourg city in the background

Ar norėtumėte įsidarbinti ES institucijose Liuksemburge?

Darbas ES institucijose

ES institucijos siūlo kandidatams įvairiapusišką ir vertingą darbo aplinką. Galėsite kurti Europos ateitį ir kasdien spręsti aktualius klausimus. Sužinokite, kokių dar galimybių teikia darbas ES institucijose.

Naudodamiesi naująja daugiakalbe skaitmenine platforma, žmonės iš visos Europos pirmą kartą ES lygmeniu turi daugiau galimybių išsakyti nuomonę apie tai, ko jie tikisi iš ES, ir komentuoti kitų idėjas.

Raskite atsakymus į savo klausimus

Kilo problemų? Peržiūrėkite dažnai užduodamų klausimų skyrių. Jeigu atsakymo nerastumėte, savo klausimus galėsite atsiųsti naudodamasis kontaktine forma.

internet cyber attack alert with red broken padlock icon showing unsecured data

Sužinojome, kad skelbiami apgaulingi darbo pasiūlymai, melagingai nurodant, kad juos teikia EPSO. Primygtinai raginame nepasitikėti, kai nelauktu pranešimu jūsų prašoma asmens duomenų arba piniginių mokėjimų.