Darbo ES institucijose svetainė

Archyvistikos / įrašų tvarkymo srities specialistai

Esate motyvuotas archyvistikos / įrašų tvarkymo srities specialistas? Europos institucijos ieško administratorių ir asistentų įrašams, archyvams ir informacijai tvarkyti.

Ginkluotieji saugumo ir apsaugos pareigūnai

Turite ginkluotojo saugumo ir apsaugos pareigūno kvalifikaciją? Tuomet galite įsidarbinti Europos Parlamente arba Europos Sąjungos Taryboje ir padėti užtikrinti sklandų kasdienį ES institucijų darbą.

Duomenų apsaugos srities administratoriai

Esate motyvuotas duomenų apsaugos specialistas ir turite patirties viešojo administravimo srityje? Tuomet darbas Europos duomenų apsaugos priežiūros pareigūno tarnyboje – kaip tik jums.

Airių kalbos vertėjai raštu

Ar puikiai mokate airių kalbą ir gerai mokate dar dvi ES kalbas (viena iš jų turi būti anglų, prancūzų arba vokiečių kalba)? Tuomet galite tapti vienu iš ES institucijose įsidarbinsiančių airių kalbos vertėjų!

Kuo patrauklus darbas ES institucijose?

Darbas ES

ES institucijos siūlo kandidatams įvairiapusišką ir vertingą darbo aplinką. Galėsite kurti Europos ateitį ir kasdien spręsti aktualius klausimus. Sužinokite, kokių dar galimybių būsimiems darbuotojams teikia darbas ES institucijose.

Kaip teikti paraišką

Pasirinkite darbo sutarties rūšį

Sužinokite, kokių rūšių darbo ES institucijose sutartys jums tinka. Susipažinkite su nuolatinėmis ir terminuotomis darbo sutartimis, kurias siūlo ES institucijos, ir įvairiomis atrankos procedūromis, taikomomis atrenkant darbuotojus darbui pagal kiekvienos rūšies darbo sutartį.

EPSO testavimo metodai

Kodėl mūsų testai yra būtent tokie?

EPSO testus rengia ir atidžiai stebi tarnybos organizacinės psichologijos specialistų grupė kartu su rūpestingai atrinktais atrankos komisijos nariais iš įvairių ES institucijų.

DUK

Raskite atsakymus į savo klausimus

Kilo problemų? Peržiūrėkite dažnai užduodamų klausimų skyrių. Jeigu atsakymo nerastumėte, savo klausimus galėsite atsiųsti naudodamasis kontaktine forma.