Darbo ES institucijose svetainė

Esate gabus teisininkas, turintis kvalifikaciją Kipro, Graikijos, Vengrijos, Italijos, Latvijos ar Lenkijos teisės srityje? Tuomet galbūt esate tinkamas kandidatas, kurio Europos Teisingumo Teismas ieško darbui Tyrimų ir dokumentacijos direktorate.

Esate gabus mokslinių tyrimų specialistas? Šiuo metu Europos Komisijos Jungtinis tyrimų centras ieško motyvuotų darbuotojų. Kaip mokslinių tyrimų specialistas teiksite užsakovų interesus atitinkančią mokslinę ir techninę paramą, reikalingą įvairių sričių ES politikos koncepcijoms kurti, politikai formuoti, įgyvendinti ir stebėti.

Header

Sutartininkai skiriami įvairiausioms pareigoms, kurioms eiti reikia nevienodos kvalifikacijos.

Darbas ES institucijose

ES institucijos siūlo kandidatams įvairiapusišką ir vertingą darbo aplinką. Galėsite kurti Europos ateitį ir kasdien spręsti aktualius klausimus. Sužinokite, kokių dar galimybių būsimiems darbuotojams teikia darbas ES institucijose.

Pasirinkite darbo sutarties rūšį

Sužinokite, kokių rūšių darbo ES institucijose sutartys jums tinka. Susipažinkite su nuolatinėmis ir terminuotomis darbo sutartimis, kurias siūlo ES institucijos, ir įvairiomis atrankos procedūromis, taikomomis atrenkant darbuotojus darbui pagal kiekvienos rūšies darbo sutartį.

Kodėl mūsų testai yra būtent tokie?

EPSO testus rengia ir atidžiai stebi tarnybos organizacinės psichologijos specialistų grupė kartu su rūpestingai atrinktais atrankos komisijos nariais iš įvairių ES institucijų.

Raskite atsakymus į savo klausimus

Kilo problemų? Peržiūrėkite dažnai užduodamų klausimų skyrių. Jeigu atsakymo nerastumėte, savo klausimus galėsite atsiųsti naudodamasis kontaktine forma.