Sveicināti vietnē “EU Careers”!

Are you looking for an exciting new career in a dynamic, fast-paced environment? Then look no further than the EU. Whether you're working for an EU institution or an EU agency, the EU offers a stimulating and challenging workplace for everyone.

...

picture showing smileys

Vēlamies uzlabot informācijas un komunikācijas pasākumus, kas domāti ES pilsoņiem, kurus interesē karjera ES iestādēs. Mēs tiešām vēlētos uzzināt jūsu viedokli!

Jauns – atjaunināts 30.04.2020.: sakarā ar pastāvošajām bažām un sniegtajiem ieteikumiem saistībā ar koronavīrusu EPSO turpina novērot situāciju un cenšas tai pielāgoties.

Header

Līgumdarbinieku vakances var būt visdažādākajiem darbiem, kuros nepieciešama dažādu līmeņu kvalifikācija.

Vai jūs vēlētos strādāt ES iestādēs Luksemburgā?

Aicinājums sadarboties visām ES organizācijām, kas uzlabo labklājību ES iedzīvotājiem ar invaliditāti.

internet cyber attack alert with red broken padlock icon showing unsecured data

Esam tikuši informēti par krāpnieciskiem darba piedāvājumiem, kuros maldinoši norādīts, ka tos publicējis EPSO. Iesakām izturēties ar īpašu skepsi tad, ja ar jums kāds pēc savas iniciatīvas sazinās, lai prasītu personisku informāciju vai maksājumu.

Darbs ES iestādēs

Karjera ES iestādēs piedāvā daudzveidīgu un stimulējošu darba vidi. Izmantojiet iespēju mainīt Eiropu un katru dienu strādāt ar aktuāliem jautājumiem. Uzziniet arī par citām priekšrocībām, ko sniedz karjera ES iestādēs.

Izvēlieties jums piemēroto līguma veidu

Sameklējiet to līguma veidu, kurš vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Izpētiet dažādos ES iestāžu piedāvātos pastāvīgā un pagaidu darba līgumus un noskaidrojiet, kura atlases procedūra atbilst katram no tiem.

Kāpēc mūsu testi ir šādi?

EPSO testus izstrādā un rūpīgi pārrauga tā vietējie darba psihologi kopā ar rūpīgi izraudzītiem atlases komisijas locekļiem no visām ES iestādēm.

Atrodiet atbildes uz saviem jautājumiem

Radusies problēma? Ieskatieties bieži uzdoto jautājumu palīdzības kategorijās. Ja tur neizdosies atrast vajadzīgo informāciju, jūs novirzīs uz saziņas veidlapu, kuru aizpildot varēsit mums iesniegt savu(s) jautājumu(s).