Witamy w portalu EU Careers

Are you looking for an exciting new career in a dynamic, fast-paced environment? Then look no further than the EU. Whether you're working for an EU institution or an EU agency, the EU offers a stimulating and challenging workplace for everyone.

...

picture showing hand with a pen

Komisja Europejska (KE) zatrudni administratorów posiadających wiedzę fachową w zakresie reform strukturalnych oraz administratorów posiadających wiedzę fachową w zakresie dorobku Schengen.

Czy masz doświadczenie w zakresie technologii jądrowej? Interesuje Cię praca w międzynarodowym, wielokulturowym i zróżnicowanym zespole? Komisja Europejska poszukuje fachowców z doświadczeniem zawodowym zdobytym w przemyśle jądrowym, ośrodku badań jądrowych bądź w krajowym lub międzynarodowym organie publicznym.

people in a lab

Jesteś specjalistą w dziedzinie chemikaliów? Interesuje Cię praca w międzynarodowym, wielokulturowym środowisku? Jeśli tak, czytaj dalej!

Zaproszenie do współpracy dla wszystkich organizacji w UE zajmujących się różnorodnością i włączeniem społecznym – Zachęcamy do dołączenia do naszej sieci!

Pracownicy kontraktowi pracują na bardzo różnych stanowiskach, które wymagają różnego poziomu kwalifikacji.

Podejmij pracę w instytucjach UE w Luksemburgu!

virus picture

NOWE INFORMACJE – zaktualizowano 19.03.2021 r.: EPSO stale monitoruje rozwój pandemii COVID-19. Ze względu na nieprzewidywalność sytuacji EPSO nadal podejmuje wszelkie stosowne środki ostrożności zgodnie z instrukcjami i wytycznymi przedstawionymi nam przez instytucje UE i władze krajowe.

Praca w instytucjach UE

Instytucje UE oferują kandydatom możliwość pracy w bogatym kulturowo i dynamicznie rozwijającym się środowisku. Pracownicy instytucji europejskich mają wpływ na kształt Europy i zajmują się kwestiami, które są aktualnie ważne. Sprawdź, co jeszcze ma do zaoferowania praca w instytucjach UE.

internet cyber attack alert with red broken padlock icon showing unsecured data

Zgłoszono nam przypadki fałszywych ofert pracy, które zawierają informację, że wysyła je EPSO. Prosimy o zachowanie wzmożonej ostrożności w przypadku wszelkich niespodziewanych wiadomości, w których wymagane jest podanie informacji osobistych lub wniesienie opłat.

Dlaczego przeprowadzamy testy w taki właśnie sposób?

Testy EPSO są opracowywane i uważnie monitorowane przez zespół naszych wewnętrznych zawodowych psychologów we współpracy z członkami komisji konkursowej, starannie dobranymi i pochodzącymi z różnych instytucji UE.

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania

W razie wątpliwości zajrzyj na stronę z często zadawanymi pytaniami. Jeśli i tam nie znajdziesz odpowiedzi, możesz skorzystać z formularza kontaktowego, aby przesłać nam swoje pytanie(-a).