Witamy w portalu EU Careers

Are you looking for an exciting new career in a dynamic, fast-paced environment? Then look no further than the EU. Whether you're working for an EU institution or an EU agency, the EU offers a stimulating and challenging workplace for everyone.

...

Komisja Europejska organizuje nabór tłumaczy języka irlandzkiego (grupa zaszeregowania AD5). Laureaci mogą otrzymać ofertę zatrudnienia na czas określony (4 lata).

Picture showing two people

Komisja Europejska planuje zatrudnić na czas określony specjalistów IT, na stanowiskach głównie w Luksemburgu.

Parlament Europejski zatrudni ponad 100 doświadczonych pracowników ochrony w Luksemburgu.

Header

Pracownicy kontraktowi pracują na bardzo różnych stanowiskach, które wymagają różnego poziomu kwalifikacji.

Podejmij pracę w instytucjach UE w Luksemburgu!

Zaproszenie do współpracy dla wszystkich organizacji UE zaangażowanych w promowanie praw i dobrobytu obywateli UE z niepełnosprawnością

Wybierz rodzaj umowy

Sprawdź, jakiego rodzaju umowa o pracę jest dla Ciebie najodpowiedniejsza. Porównaj oferowane przez instytucje UE umowy na stałe i na czas określony i przeczytaj o różnych procedurach naboru, które są prowadzone w przypadku każdej z tych umów.

internet cyber attack alert with red broken padlock icon showing unsecured data

Zgłoszono nam przypadki fałszywych ofert pracy, które zawierają informację, że wysyła je EPSO. Prosimy o zachowanie wzmożonej ostrożności w przypadku wszelkich niespodziewanych wiadomości, w których wymagane jest podanie informacji osobistych lub wniesienie opłat.

Dlaczego przeprowadzamy testy w taki właśnie sposób?

Testy EPSO są opracowywane i uważnie monitorowane przez zespół naszych wewnętrznych zawodowych psychologów we współpracy z członkami komisji konkursowej, starannie dobranymi i pochodzącymi z różnych instytucji UE.

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania

W razie wątpliwości zajrzyj na stronę z często zadawanymi pytaniami. Jeśli i tam nie znajdziesz odpowiedzi, możesz skorzystać z formularza kontaktowego, aby przesłać nam swoje pytanie(-a).