Witamy w portalu EU Careers

Are you looking for an exciting new career in a dynamic, fast-paced environment? Then look no further than the EU. Whether you're working for an EU institution or an EU agency, the EU offers a stimulating and challenging workplace for everyone.

...

a collage of pictures of people in different work situations

Frontex, Europejska Agencja Straży Granicznej i Przybrzeżnej z siedzibą w Polsce, chce stworzyć pulę 300 kandydatów, którzy będą mogli zostać zatrudnieni w charakterze pracowników ds. wsparcia projektów i działań (na stanowiskach asystentów). Frontex razem z państwami członkowskimi dba o bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie granic zewnętrznych Europy.

picture showing computers

Masz doświadczenie w obsłudze sprzętu audiowizualnego? Komisja Europejska planuje zatrudnić pracowników obsługi konferencji (grupa funkcyjna: pracownicy sekretariatu / pracownicy biurowi).

Header

Pracownicy kontraktowi pracują na bardzo różnych stanowiskach, które wymagają różnego poziomu kwalifikacji.

Praca w instytucjach UE

Instytucje UE oferują kandydatom możliwość pracy w bogatym kulturowo i dynamicznie się rozwijającym środowisku. Pracownicy instytucji europejskich mają wpływ na kształt Europy i zajmują się kwestiami, które są aktualnie ważne. Sprawdź, co jeszcze ma do zaoferowania praca w instytucjach UE.

Wybierz rodzaj umowy

Sprawdź, jakiego rodzaju umowa o pracę jest dla Ciebie najodpowiedniejsza. Porównaj oferowane przez instytucje UE umowy na stałe i na czas określony i przeczytaj o różnych procedurach naboru, które są prowadzone w przypadku każdej z tych umów.

Dlaczego przeprowadzamy testy w taki właśnie sposób?

Testy EPSO są opracowywane i uważnie monitorowane przez zespół naszych wewnętrznych zawodowych psychologów we współpracy z członkami komisji konkursowej, starannie dobranymi i pochodzącymi z różnych instytucji UE.

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania

W razie wątpliwości zajrzyj na stronę z często zadawanymi pytaniami. Jeśli i tam nie znajdziesz odpowiedzi, możesz skorzystać z formularza kontaktowego, aby przesłać nam swoje pytanie(-a).