Witamy w portalu EU Careers

Jesteś zdolnym prawnikiem z dyplomem w dziedzinie prawa cypryjskiego, greckiego, węgierskiego, włoskiego, łotewskiego lub polskiego? Być może Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej uzna Cię za idealnego kandydata do pracy w Dyrekcji Badań i Dokumentacji.

Jesteś specjalistą w zakresie badań naukowych? Masz duży potencjał? Wspólne Centrum Badawcze Komisji Europejskiej (JRC) poszukuje pracowników cechujących się wysoką motywacją. Specjaliści w zakresie badań naukowych będą udzielać zorientowanego na klienta wsparcia naukowego i technicznego w zakresie koncepcji, opracowywania, wdrażania i monitorowania polityk UE.

Header

Pracownicy kontraktowi pracują na bardzo różnych stanowiskach, które wymagają różnego poziomu kwalifikacji.

Praca w instytucjach UE

Instytucje UE oferują kandydatom możliwość pracy w bogatym kulturowo i dynamicznie się rozwijającym środowisku. Pracownicy instytucji europejskich mają wpływ na kształt Europy i zajmują się kwestiami, które są aktualnie ważne. Sprawdź tutaj, co jeszcze ma do zaoferowania UE kandydatom, którzy pomyślnie przejdą procedurę naboru.

Wybierz rodzaj umowy

Sprawdź, jakiego rodzaju umowa o pracę jest dla Ciebie najodpowiedniejsza. Porównaj oferowane przez instytucje UE umowy na stałe i na czas określony i przeczytaj o różnych procedurach naboru, które są prowadzone w przypadku każdej z tych umów.

Dlaczego przeprowadzamy testy w taki właśnie sposób?

Testy EPSO są opracowywane i uważnie monitorowane przez zespół naszych wewnętrznych zawodowych psychologów we współpracy z członkami komisji konkursowej, starannie dobranymi i pochodzącymi z różnych instytucji UE.

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania

W razie wątpliwości zajrzyj na stronę z często zadawanymi pytaniami. Jeśli i tam nie znajdziesz odpowiedzi, możesz skorzystać z formularza kontaktowego, aby przesłać nam swoje pytanie(-a).