Vitajte na portáli EU Careers.

Are you looking for an exciting new career in a dynamic, fast-paced environment? Then look no further than the EU. Whether you're working for an EU institution or an EU agency, the EU offers a stimulating and challenging workplace for everyone.

...

Ste čerstvým absolventom práva s vynikajúcimi zručnosťami, silnou motiváciou a vysokými ambíciami? Ak áno, máte príležitosť stať sa jedným z budúcich právnikov v rámci európskych inštitúcií.

Picture showing a woman and a man talking in front of a computer

Hľadáte si zaujímavú prácu v oblasti administratívy? Inštitúcie EÚ hľadajú viacjazyčných a všestranných sekretárov (SC1/SC2), ktorí budú v rámci svojich útvarov vykonávať rôzne sekretárske úlohy.

Header

Pozície zmluvných zamestnancov sú dostupné pre celú škálu pracovných miest s rôznymi úrovňami kvalifikácie.

virus picture

NOVÉ INFORMÁCIE – aktualizované 24. 7. 2020: Úrad EPSO neustále monitoruje vývoj nákazy koronavírusom COVID-19. Úrad EPSO vzhľadom na súčasnú situáciu organizuje testy, ktoré sa budú konať od septembra. Ďalšie informácie...

Chceli by ste pracovať v inštitúciách EÚ v Luxemburgu?

internet cyber attack alert with red broken padlock icon showing unsecured data

Boli sme upozornení na podvodné pracovné ponuky, v ktorých sa nepravdivo uvádza, že pochádzajú od úradu EPSO. Žiadame vás preto o ostražitosť v prípade akejkoľvek formy nevyžiadanej komunikácie, v rámci ktorej odosielatelia od vás požadujú osobné informácie alebo finančné platby.

Vyberte si typ zmluvy

Zistite, aký typ pracovnej zmluvy je pre vás vhodný. Pozrite si prehľad o trvalých pracovných zmluvách a zmluvách na dobu určitú, ktoré ponúkajú inštitúcie EÚ, a informácie o rôznych výberových postupoch pre jednotlivé typy zmlúv.

Výzva na spoluprácu pre všetky organizácie EÚ zaoberajúce sa podporou a dobrým stavom občanov EÚ so zdravotným postihnutím.

Prečo testujeme spôsobom, akým testujeme?

Testy úradu EPSO vypracovala a starostlivo monitoruje skupina jeho interných pracovných psychológov spolu s osobitne vybratými členmi výberovej komisie z rôznych inštitúcií EÚ.

Získajte odpovede na svoje otázky

Máte nejasnosti? Pozrite si sekciu s často kladenými otázkami, kde pomoc nájdete v rozličných kategóriách. Ak požadovanú odpoveď nenájdete, poskytneme vám odkaz na kontaktný formulár, cez ktorý sa nás môžete na čokoľvek opýtať.