Vitajte na portáli EU Careers.

Welcome to EU Careers
Prečo kariéra v EÚ?

Práca pre EÚ

Kariéra v inštitúciách EÚ ponúka uchádzačom atraktívne pracovné prostredie s možnosťou sebarealizácie, v ktorom môžu ovplyvniť životy občanov Európy a denne sa venovať aktuálnym otázkam. Prečítajte si ďalšie prínosy kariéry v inštitúciách EÚ pre perspektívnych uchádzačov.

Ako sa môžete prihlásiť

Vyberte si typ zmluvy

Zistite, aký typ pracovnej zmluvy je pre vás vhodný. Pozrite si prehľad zmlúv na neurčité obdobie a dobu určitú, ktoré ponúkajú inštitúcie EÚ, a informácie o rôznych výberových postupoch platných pre jednotlivé typy zmlúv.

 

Kariérne profily v EÚ

Vyberte si svoju ideálnu pozíciu

Objavte rôznorodé a motivujúce kariérne profily, ktoré ponúkajú inštitúcie EÚ a typy pozícií, ktoré sú k dispozícii pre vysokoškolských absolventov aj osoby s iným vzdelaním. Z ponuky si vyberie každý – od práva hospodárskej súťaže a digitálnej forenznej analýzy po ľudské zdroje a štatistiku.

Často kladené otázky

Získajte odpovede na svoje otázky

Máte nejasnosti? Pozrite si sekciu s často kladenými otázkami, kde pomoc nájdete v rozličných kategóriách. Ak požadovanú odpoveď nenájdete, poskytneme vám odkaz na kontaktný formulár, cez ktorý sa nás môžete na čokoľvek opýtať.