Vitajte na portáli EU Careers.

Are you looking for an exciting new career in a dynamic, fast-paced environment? Then look no further than the EU. Whether you're working for an EU institution or an EU agency, the EU offers a stimulating and challenging workplace for everyone.

...

a collage of pictures of people in different work situations

Agentúra Frontex – Európska agentúra pre pohraničnú a pobrežnú stráž – so sídlom v Poľsku chce vytvoriť skupinu 300 kandidátov, ktorí môžu byť prijatí do zamestnania ako projektoví a podporní zamestnanci (asistenti). Spolu s členskými štátmi zabezpečuje Frontex pre Európu bezpečné a dobre fungujúce vonkajšie hranice.

picture showing computers

Máte skúsenosti s obsluhou audiovizuálnych zariadení? Európska komisia chce prijať zamestnancov na pozícii konferenčného operátora (vo funkčnej skupine sekretárov/administratívnych pracovníkov).

Header

Pozície zmluvných zamestnancov sú dostupné pre celú škálu pracovných miest s rôznymi úrovňami kvalifikácie.

Práca pre EÚ

Kariéra v inštitúciách EÚ ponúka uchádzačom bohaté a uspokojujúce pracovné prostredie, v ktorom môžu posúvať Európu dopredu a denne sa venovať aktuálnym otázkam. Prečítajte si, aké sú ďalšie výhody kariéry v inštitúciách EÚ.

Vyberte si typ zmluvy

Zistite, aký typ pracovnej zmluvy je pre vás vhodný. Pozrite si prehľad o trvalých pracovných zmluvách a zmluvách na dobu určitú, ktoré ponúkajú inštitúcie EÚ, a informácie o rôznych výberových postupoch pre jednotlivé typy zmlúv.

Prečo testujeme spôsobom, akým testujeme?

Testy úradu EPSO vypracovala a starostlivo monitoruje skupina jeho interných pracovných psychológov spolu s osobitne vybratými členmi výberovej komisie z rôznych inštitúcií EÚ.

Získajte odpovede na svoje otázky

Máte nejasnosti? Pozrite si sekciu s často kladenými otázkami, kde pomoc nájdete v rozličných kategóriách. Ak požadovanú odpoveď nenájdete, poskytneme vám odkaz na kontaktný formulár, cez ktorý sa nás môžete na čokoľvek opýtať.