Vitajte na portáli EU Careers.

Ste talentovaným právnikom so špecializáciou na cyperské, grécke, maďarské, talianske, lotyšské alebo poľské právo? Možno práve vás osloví Súdny dvor s ponukou zamestnania na riaditeľstve pre rešerše a dokumentáciu.

Ste skúsený odborník v oblasti vedeckého výskumu? Spoločné výskumné centrum Európskej komisie (JRC) v súčasnosti hľadá nových motivovaných pracovníkov. Ako špecialista na vedecký výskum budete poskytovať cielenú vedeckú a technickú podporu pri koncipovaní, vypracovávaní, vykonávaní a monitorovaní politík EÚ.

Header

Pozície zmluvných zamestnancov sú dostupné pre celú škálu pracovných miest s rôznymi úrovňami kvalifikácie.

Práca pre EÚ

Kariéra v inštitúciách EÚ ponúka uchádzačom bohaté a uspokojujúce pracovné prostredie, v ktorom môžu posúvať Európu dopredu a denne sa venovať aktuálnym otázkam. Prečítajte si, aké sú ďalšie prínosy kariéry v inštitúciách EÚ pre perspektívnych uchádzačov.

Vyberte si typ zmluvy

Zistite, aký typ pracovnej zmluvy je pre vás vhodný. Pozrite si prehľad o trvalých pracovných zmluvách a zmluvách na dobu určitú, ktoré ponúkajú inštitúcie EÚ, a informácie o rôznych výberových postupoch pre jednotlivé typy zmlúv.

Prečo testujeme spôsobom, akým testujeme?

Testy úradu EPSO vypracovala a starostlivo monitoruje skupina jeho interných pracovných psychológov spolu s osobitne vybratými členmi výberovej komisie z rôznych inštitúcií EÚ.

Získajte odpovede na svoje otázky

Máte nejasnosti? Pozrite si sekciu s často kladenými otázkami, kde pomoc nájdete v rozličných kategóriách. Ak požadovanú odpoveď nenájdete, poskytneme vám odkaz na kontaktný formulár, cez ktorý sa nás môžete na čokoľvek opýtať.