Vitajte na portáli EU Careers.

Administrátori v oblasti colníctva a daňovníctva

Ste talentovaným a motivovaným odborníkom v oblasti colníctva alebo daňovníctva? Európska komisia hľadá administrátorov najmä pre odbor zodpovedný za politiky EÚ v oblasti daňovníctva a colníctva.

Špecialisti v oblasti archivárstva a správy záznamov

Ste odborníkom v oblasti archivárstva a správy záznamov? Európske inštitúcie hľadajú administrátorov a asistentov na pozície v oblasti správy záznamov, archívov a informácií.

Prečo kariéra v EÚ?

Práca pre EÚ

Kariéra v inštitúciách EÚ ponúka uchádzačom atraktívne pracovné prostredie s možnosťou sebarealizácie, v ktorom môžu ovplyvniť životy občanov Európy a denne sa venovať aktuálnym otázkam. Prečítajte si ďalšie prínosy kariéry v inštitúciách EÚ pre perspektívnych uchádzačov.

Ako sa prihlásiť

Vyberte si typ zmluvy

Zistite, aký typ pracovnej zmluvy je pre vás vhodný. Pozrite si prehľad o trvalých pracovných zmluvách a zmluvách na dobu určitú, ktoré ponúkajú inštitúcie EÚ, a informácie o rôznych výberových postupoch pre jednotlivé typy zmlúv.

Testovacie metódy úradu EPSO

Prečo testujeme spôsobom, akým testujeme?

Testy úradu EPSO vypracovala a starostlivo monitoruje skupina jeho interných pracovných psychológov spolu s osobitne vybratými členmi výberovej komisie z rôznych inštitúcií EÚ.

Často kladené otázky

Získajte odpovede na svoje otázky

Máte nejasnosti? Pozrite si sekciu s často kladenými otázkami, kde pomoc nájdete v rozličných kategóriách. Ak požadovanú odpoveď nenájdete, poskytneme vám odkaz na kontaktný formulár, cez ktorý sa nás môžete na čokoľvek opýtať.