Vitajte na portáli EU Careers.

Welcome to EU Careers
Prekladatelia do írskeho jazyka

Máte dokonalú znalosť írskeho jazyka a dobre ovládate ďalšie dva úradné jazyky EÚ (z ktorých jeden musí byť angličtina, francúzština alebo nemčina)? Ak áno, potom sa môžete stať jedným z budúcich prekladateľov do írskeho jazyka, ktorí budú pracovať pre inštitúcie EÚ!

Prečo kariéra v EÚ?

Práca pre EÚ

Kariéra v inštitúciách EÚ ponúka uchádzačom atraktívne pracovné prostredie s možnosťou sebarealizácie, v ktorom môžu ovplyvniť životy občanov Európy a denne sa venovať aktuálnym otázkam. Prečítajte si ďalšie prínosy kariéry v inštitúciách EÚ pre perspektívnych uchádzačov.

Ako sa prihlásiť

Vyberte si typ zmluvy

Zistite, aký typ pracovnej zmluvy je pre vás vhodný. Pozrite si prehľad o trvalých pracovných zmluvách a zmluvách na dobu určitú, ktoré ponúkajú inštitúcie EÚ, a informácie o rôznych výberových postupoch pre jednotlivé typy zmlúv.

Testovacie metódy úradu EPSO

Prečo testujeme spôsobom, akým testujeme?

Testy úradu EPSO vypracovala a starostlivo monitoruje skupina jeho interných pracovných psychológov spolu s osobitne vybratými členmi výberovej komisie z rôznych inštitúcií EÚ.

Často kladené otázky

Získajte odpovede na svoje otázky

Máte nejasnosti? Pozrite si sekciu s často kladenými otázkami, kde pomoc nájdete v rozličných kategóriách. Ak požadovanú odpoveď nenájdete, poskytneme vám odkaz na kontaktný formulár, cez ktorý sa nás môžete na čokoľvek opýtať.