Tere tulemast EPSO uhiuude e-õppesse!

Avaleht > Kuidas kandideerida? > Tere tulemast EPSO uhiuude e-õppesse!

Mis on MOOC?

MOOC on lühend ingliskeelsest nimetusest Massive Online Open Course (laialt avatud e-õpe). See tähendab interneti vahendusel koolituste ja eksamiks ettevalmistavate kursuste pakkumist.

Laialt avatud e-õpet hakati pakkuma 2006. aastal ning selle populaarsus mõjukate rahvusvaheliste ülikoolide ja organisatsioonide seas on aja jooksul kogu maailmas üha suurenenud.

Meie e-õpe on praegu pilootprojekt ning selles saab osaleda ainult inglise keeles. Selle eesmärk on anda võimalikele kandidaatidele EPSO valikumenetluste, nende eri etappide ja testide kohta põhjalikud juhised. E-õppes selgitatakse muu hulgas, mis on pädevuspõhine hindamine ja antakse ülevaade konkursil osalemise nõuetest.

Täiustame meie interaktiivset sissejuhatavat e-õpet kasutajate tagasiside põhjal ning teeme seejärel kättesaadavaks kõikides ELi ametlikes keeltes.

Meie E-õppe kursused

  1. Kõik, mida peaksite teadma enne kandideerimist
  2. Kuidas edukalt kandideerida?
  3. Kuidas suurendada väljavaateid konkursi edukaks läbimiseks?
  4. Kõik, mida peaksite teadma reservnimekirja kohta

Nendel kursustel tehakse ülevaade valikumenetlustest, et kandideerimine oleks lihtsam. Lisaks anname kasulikke näpunäiteid ja väärtuslikku teavet ELi institutsioonide töökeskkonna kohta.

Kui soovite meie e-õppe kursustel osaleda, klõpsake sellel lingil ja teid suunatakse õigele leheküljele.