Sveicināti EPSO pilnīgi jaunajā MOOC kursā!

Sākumlapa > Kā pieteikties > Sveicināti EPSO pilnīgi jaunajā MOOC kursā!

Kas ir MOOC?

Atklātā masu apmācības kursa tiešsaistē (Massive Open Online Course (MOOC)) mērķis ir internetā nodrošināt izglītojošus un sagatavošanas kursus eksāmeniem.

MOOC kursus pirmoreiz pasaules mērogā izmantoja 2006. gadā, un kopš tā laika tie kļūst arvien iecienītāki vadošās starptautiskās universitātēs un organizācijās visā pasaulē.

Mūsu MOOC (pašlaik tas ir izmēģinājuma versijā, kas pieejama tikai angļu valodā) ir sagatavots, lai potenciālajiem kandidātiem sniegtu plašu ievadu EPSO atlases procedūrās, piemēram, dažādos tās posmos un pārbaudījumos, izskaidrotu uz prasmēm vērstu novērtēšanu un sniegtu pārskatu par mūsu izvirzītajām atbilstības prasībām un tamlīdzīgiem jautājumiem.

Šis interaktīvais orientācijas kurss vispirms tiks uzlabots un pilnveidots, pamatojoties uz lietotāju atsauksmēm, un tikai pēc tam būs pieejams visās oficiālajās ES valodās.

Kursam ir šādi moduļi.

  1. Viss, kas jums jāzina pirms pieteikšanās.
  2. Kā pareizi pieteikties.
  3. Kā vairot savas izredzes izturēt konkursu.
  4. Lietas, kas būtu jāzina par rezerves sarakstu.

Augstākminētajos moduļos vienkārši izskaidrotas mūsu atlases procedūras un sniegti noderīgi padomi, kā arī ieskats ES iestāžu ikdienas dzīvē.

Ja vēlaties piekļūt mūsu MOOC kursam, noklikšķiniet uz šīs saites, kas jūs no mūsu vietnes novirzīs uz ārēju tīmekļa vietni.