Pradžia > Important info

Important info

VIPTechJob is a web application helping visually impaired people to find a job in a more accessible way.

EPSO fully supports this project, and its job opportunities are displayed on VIPTechJob’s website.

Discover EU careers opportunities and many other on VIPTechJob app.

 

EPSO would like to attract more talent with disabilities and specific needs.

Therefore a call for cooperation to all EU disability organisations involved in the promotion and welfare of persons with disabilities was launched. Discover more about this call.

Paskelbimo data: 11/08/2020 - 09:32

EPSO parengė specialių sąlygų, kurios per atrankos testus gali būti sudarytos neįgaliems ar specialiųjų poreikių turintiems kandidatams (įskaitant besilaukiančias ir krūtimi maitinančias kandidates), apžvalgą.

Šiame dokumente paaiškinama, kaip nustatome pagrįstas specialias sąlygas, taip pat pateikiamas specialių sąlygų, kurios gali būti sudarytos, žodynėlis. Galite sužinoti, ką reiškia kiekvienos rūšies speciali sąlyga, kuriuo testo etapu ir kuriuose testavimo centruose ji gali būti suteikta ir kas atsako už jos suteikimą.

Daugiau informacijos apie tai pateikiama čia.

Atkreipkite dėmesį į tai, kad žodynėlis, kuriame nurodytos specialios sąlygos, tėra orientacinis ir nėra baigtinis. Visuomet galite prašyti sudaryti kitas specialias sąlygas atsižvelgiant į jūsų specialiuosius poreikius ir sąlygas. Tai kintantis dokumentas ir jis bus reguliariai atnaujinamas atsižvelgiant į pagrįstų specialių sąlygų srities pokyčius, naujus prašymus suteikti specialių priemonių per atrankos testus, kuriuos pateiks mūsų kandidatai, ir patenkintus prašymus sudaryti naujas specialias sąlygas.

Norite apie EPSO lygybės ir įvairovės politiką sužinoti daugiau? Apsilankykite lygių galimybių klausimams skirtame mūsų puslapyje.

Peržiūrėkite filmuką apie pagrįstas specialias sąlygas ir susipažinkite su informaciniu lankstinuku, kuriame žingsnis po žingsnio paaiškinama, kaip prašyti sudaryti specialias sąlygas per atrankos testus.

Jei reikėtų daugiau informacijos, nedvejodami kreipkitės į mus (epso-accessibility@ec.Europa.eu).

Paskelbimo data: 02/07/2020 - 13:00

KAS?

Įvairių sričių mokamos stažuotės Europos Sąjungos Tarybos generaliniame sekretoriate, skirtos negalią turintiems stažuotojams. Pagal šią programą užtikrinamos 4–6 mokamos stažuotės per metus pripažintą negalią turintiems ES piliečiams. Kandidatai privalo turėti universitetinį išsilavinimą arba būti aukštojo mokslo įstaigos trečių metų (arba lygiaverčio kurso) studentai.

 

KADA?

Paraiškas dėl 2020 m. rugsėjo mėn. – 2021 m. sausio mėn. laikotarpio stažuočių galima teikti nuo 2020 m. vasario 17 d. (12.00 val. Briuselio laiku) iki kovo 16 d. (12.00 val. Briuselio laiku).

 

KAIP?

Daugiau informacijos rasti ir paraišką pateikti galima Tarybos interneto svetainėje.

Paskelbimo data: 17/02/2020 - 09:59

Europos personalo atrankos tarnyboje mes tikime lygybės ir įvairovės principais ir aktyviai juos taikome visose savo atrankos procedūrose.

Visų pirma norėtume kreiptis į neįgalius ES piliečius (taip pat į turinčiuosius įvairių kitokių sveikatos sutrikimų) ir paraginti juos kandidatuoti į darbo vietas ES institucijose ar agentūrose.

Tai taip pat proga informuoti mūsų piliečius ir galimus kandidatus apie mūsų lygybės ir įvairovės politiką, specialias priemones neįgaliems kandidatams (taip pat turintiems įvairių kitokių sveikatos sutrikimų) ir pateikti praktinių patarimų, kaip prašyti sudaryti specialias sąlygas per atrankos testus.

Daugiau informacijos apie kvietimą bendradarbiauti pateikiama tam skirtame puslapyje.

Paskelbimo data: 03/12/2019 - 10:00