Pradžia > Darbo galimybės > Konkursas > Gynybos pramonės srities ekspertai

Gynybos pramonės srities ekspertai

Paraiškos teikiamos nuo: 
16/06/2022
Galutinė data: 
19/07/2022 - 12:00(Briuselio laiku)
Lygis: 
Institucija/Agentūra: 
Etatų rūšys: 

Prieš apsispręsdami, ar norite teikti paraišką dalyvauti šioje atrankos procedūroje (-ose), perskaitykite visus svarbius dokumentus, kad patikrintumėte, ar tą dieną, kai tvirtinsite savo paraišką, atitiksite visus tinkamumo dalyvauti reikalavimus.

Atrankos procedūra

 • Atrankos procedūrą sudaro keli etapai. Išskyrus atvejus, kai data ir laikas patvirtinti, visas tvarkaraštis yra orientacinis.
 • Su jumis bendrausime naudodamiesi jūsų EPSO aplanku. Jame rasite visą informaciją apie procedūros eigą, pavyzdžiui, kvietimus spręsti testus, savo testų rezultatus ir kt.
 • Vykstant atrankos procedūrai savo EPSO aplanką tikrinkite bent dukart per savaitę.
 • Turėtumėte žinoti, kad per testus surinkti minimalų reikalaujamą balų skaičių nepakanka.
  Į kitą atrankos procedūros etapą patenka tik daugiausiai balų surinkę kandidatai.

Paraiškos teikimas

Jei nusprendėte teikti paraišką, laikykitės šių nurodymų.

 1. Jei dar neturite, susikurkite EPSO aplanką. Griežtai draudžiama turėti daugiau nei vieną EPSO aplanką. Dėl to galite būti pašalinti bet kuriuo atrankos procedūros etapu. Jei kyla klausimų, peržiūrėkite mūsų DUK arba susisiekite su mumis.
 2. Spustelėkite mygtuką PARAIŠKOS TEIKIMAS.
 3. Prisijunkite prie savo EPSO aplanko.
 4. Susipažinkite su formos pildymo nurodymais. Teikiant paraišką reikia laikytis ekrane pateiktų nurodymų.
  Kilo sunkumų dėl prieinamumo? Prieinamumas Europos personalo atrankos tarnybai yra labai svarbus. Atkakliai dirbame tobulindami savo komunikaciją ir atrankos procedūras, kad gauti informacijos ir dalyvauti būtų vis paprasčiau. Ar jums vis dar kyla sunkumų, kai norite atsiversti kai kuriuos mūsų svetainės puslapius ir (arba) dokumentus? Susisiekite su mumis! Galime pasirūpinti prieinamos formos dokumentais arba pagalba.
 5. Pranešime apie konkursą arba kvietime pareikšti susidomėjimą yra nurodymai, kokia kalba (-omis) reikia pateikti paraiškos formą.
 6. Paraiškos formos pildymas – ilga procedūra, tad patartina neatidėlioti šio darbo iki paskutinės minutės. EPSO negali priimti nustatytų terminų nesilaikančių kandidatų paraiškų.
 7. Įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą lygį, kalbą ir profilį (jei yra tokio pasirinkimo galimybė). Jeigu tiksliai nežinote, kurį lygį, kalbą ar profilį pasirinkti, atitinkamos informacijos ieškokite pranešime apie konkursą arba kvietime pareikšti susidomėjimą.

Orientacinis tvarkaraštis

Ši informacija yra orientacinė. EPSO pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti pateikiamą informaciją ir reguliariai skelbia atnaujinimus.

Galutinė ir patvirtinta informacija, planavimo informacija siunčiama tik laiškais ir pranešimais kandidatų EPSO aplankuose.

Paraiškų teikimo pradžia16/06/2022
Galutinis paraiškų teikimo terminas 19/07/2022 - 12:00(Briuselio laiku)