Pradžia > Darbo galimybės > Institutions and agencies > (F4E) Europos ITER įgyvendinimo ir branduolių sintezės energetikos vystymo bendroji įmonė

(F4E) Europos ITER įgyvendinimo ir branduolių sintezės energetikos vystymo bendroji įmonė

F4E yra atsakinga už Europos indėlį į ITER – didžiausią pasaulyje mokslinės partnerystės projektą, kuriuo siekiama įrodyti, kad branduolių sintezė yra perspektyvus ir tvarus energijos šaltinis. Partnerystėje ITER dalyvauja septynios šalys, kurios atstovauja pusei pasaulio gyventojų: ES, Rusija, Japonija, Kinija, Indija, Pietų Korėja, Jungtinės Valstijos.

Stažuotės

Europos ITER įgyvendinimo ir branduolių sintezės energetikos vystymo bendroji įmonė (F4E)

Vieta/os: Barselona (Ispanija), Kadarašas (Prancūzija), Garchingas (Vokietija)
Etatų rūšys: Stažuotojas

Europos ITER įgyvendinimo ir branduolių sintezės energetikos vystymo bendrosios įmonės (F4E) stažuočių programa siekiama gerinti žinias apie F4E vaidmenį ITER projekte ir Europos kontekste bei jo supratimą. Branduolinės inžinerijos, fizikos, administravimo ir komunikacijos sričių stažuotės yra skirtos universitetų absolventams.

Paraiškas teikti gali: vienos iš ES valstybių narių arba Šveicarijos piliečiai, turintys universitetinį išsilavinimą, įgytą baigus ne mažiau kaip trejų metų studijas, (bent bakalauro laipsnį) ir labai gerai mokantys anglų kalbą.

Trukmė: 4–9 mėnesiai.

Ar stažuotojams mokama? Taip, apie 1000 eurų per mėnesį ir padengiamos kelionės išlaidos.

Pradžios datos: spalio mėn.

 

Daugiau informacijos: https://fusionforenergy.europa.eu/traineeships/