Home > Job opportunities > Institutions and agencies > Europos Sąjungos tinklų ir informacijos apsaugos agentūra (ENISA)

Europos Sąjungos tinklų ir informacijos apsaugos agentūra (ENISA)

Europos Sąjungos tinklų ir informacijos apsaugos agentūra (ENISA) yra Europos kibernetinio saugumo kompetencijos centras. Agentūra įsikūrusi Graikijoje, jos būstinė yra Heraklione, Kretoje, o operatyvinis biuras – Atėnuose.

Nuo pat įsteigimo 2004 m. ENISA aktyviai prisideda prie aukšto lygio tinklų ir informacijos saugumo (TIS) Europos Sąjungoje, siekdama puoselėti tinklų ir informacijos saugumo kultūrą visuomenėje ir didinti informuotumą apie TIS, taip prisidėdama prie tinkamo vidaus rinkos veikimo.

Stažuotės

Europos Sąjungos tinklų ir informacijos apsaugos agentūra (ENISA)

Vieta/os: Heraklionas (Graikija)
Etatų rūšys: Stažuotojas

Per Europos Sąjungos tinklų ir informacijos apsaugos agentūros (ENISA) rengiamas stažuotes entuziastingi aukštųjų mokyklų absolventai gali pasidalyti su agentūros darbuotojais nestandartiniu požiūriu ir naujausiomis akademinėmis žiniomis ir taip padėti gerinti kasdienio agentūros darbo kokybę.

Paraiškas teikti gali: ES valstybių narių, Norvegijos, Islandijos arba Lichtenšteino piliečiai, pabaigę universiteto pirmosios pakopos studijas ir gavę diplomą arba lygiavertį dokumentą.

Trukmė: 3–12 mėnesių 

Ar stažuotojams mokama? Taip, apie 1000 eurų per mėnesį.

Pradžios datos: nuolat