Strona główna > Możliwości zatrudnienia > Aktualności > EPSO obchodzi Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnością

EPSO obchodzi Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnością

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnością EPSO ogłosiło zaproszenie do współpracy dla wszystkich organizacji UE zaangażowanych w promowanie praw i dobrobytu obywateli UE z niepełnosprawnością. Jest to również okazja do poinformowania obywateli i potencjalnych kandydatów o naszej polityce równości szans i różnorodności, szczególnych udogodnieniach dla kandydatów z niepełnosprawnością (lub cierpiących na różne schorzenia) oraz podzielenia się praktycznymi narzędziami przydatnymi przy składaniu wniosków o specjalne dostosowanie warunków przeprowadzania testów do potrzeb kandydata.

Więcej informacji na temat zaproszenia do współpracy można znaleźć na specjalnej stronie.

Zapoznaj się z naszą ulotką informującą krok po kroku o tym, jak złożyć wniosek o specjalne dostosowanie warunków przeprowadzania testów do potrzeb kandydatów.

W razie trudności w dostępie do tego dokumentu przy wykorzystaniu technologii wspomagającej, skorzystaj z tej wersji dostępnej dla osób niepełnosprawnych.

Więcej informacji na temat polityki EPSO w zakresie równości szans i różnorodności można znaleźć na naszej stronie poświęconej równości szans.

 

Obejrzyj film wideo na temat specjalnych dostosowań warunków przeprowadzania testów do potrzeb kandydata:

Data publikacji : 03/12/2019 - 10:55
Data aktualizacji : 03/02/2020 - 09:36