Avaleht > Töövõimalused > Uudised > Hindamiskeskus EPSO hoones Brüsselis – Ohutusmeetmed alates 2020. aasta septembrist

Hindamiskeskus EPSO hoones Brüsselis – Ohutusmeetmed alates 2020. aasta septembrist

Lugupeetud kandidaat

Loodame, et Teil läheb hästi ja olete terve. COVID-19 tõttu peatati märtsis hindamiskeskuste tegevus. Alates 2020. aasta septembrist saame hakata Teid EPSO ruumes uuesti vastu võtma. Anname endast parima, et saaksite hindamiskeskuses osaleda võimalikult heades tingimustes. Kinnitame, et EPSO kaalus põhjalikult kõiki võimalusi, enne kui tegi otsuse hindamiskeskuse töö jätkamise kohta. Teie ja meie töötajate turvalisus on meie jaoks esikohal. Usume, et allpool kirjeldatud korda järgides on võimalik viia testid läbi sujuvalt, kaitstes samal ajal Teie tervist.

EPSO on kehtestanud mitmed erimeetmed, mida liikmesriikide ametiasutused ja Euroopa Komisjon on soovitanud, et päev hindamiskeskuses mööduks ohutult ja tulemuslikult.

Samal ajal kohal viibivate kandidaatide arvu vähendamine

EPSO on otsustanud vähendada iga päev kohale kutsutavate kandidaatide arvu võrreldes tavalisega poole võrra. Nii on võimalik EPSO ruumes hoida piisavat füüsilist distantsi.

Ohutuse kolm kuldreeglit

Kogu EPSO hindamiskeskuses veedetud aja jooksul kehtib kolm reeglit: füüsilise distantsi hoidmine (> 1,5 meetrit), maskide kandmine ja sagedane käte desinfitseerimine.

Ohutus- ja tervishoiumeetmed

Teiste inimestega tuleb hoida vähemalt 1,5 m pikkust füüsilist distantsi igal ajal: testide ajal, nende vahelisel ajal, vaheaegadel jne. EPSO annab Teile näomaskid ning käte desinfitseerimisvahendid on olemas kõikjal EPSO ruumides. Näomaski kasutamine on hindamiskeskuses kohustuslik igal ajal. Pange tähele, et kui eemaldate testide ajal maski, võidakse Teil paluda hoonest lahkuda ja Teid võidakse konkursilt välja jätta.

Konkreetse konkursi kandidaatidel ja valikukomisjoni liikmetel palutakse alati kasutada samu testimis- ja puhkeruume ning nad ei saa kohtuda ega suhelda teiste konkursside kandidaatide ega valikukomisjoni liikmetega.

Vastuvõtuala esimesel korrusel

Palun tulge kohale kutsel märgitud kellaajal (hilinemata, kuid ka mitte liiga vara). Kandidaadid kutsutakse päeva jooksul hajutatult, et registreerimine sujuks ja et vältida suuremate rühmade kogunemist vastuvõtualale või sissepääsu ette.

Järgida tuleb kõiki EPSO töötajate juhiseid ja põrandamärgistust. Maskid on kättesaadavad esimesel korrusel (2 maski inimese kohta päevas, üks hommikuks ja üks pärastlõunaks).

Hoonesse sisenemisel kontrollivad turvatöötajad Teie isikut tõendavat dokumenti. Seejärel EPSO töötaja registreerib Teid ja annab Teile kogu hindamiskeskuse testideks vajaliku teabe. Teile saadetakse ka päevaplaan, milles on märgitud Teie testimisruumid ja puhkeala. On oluline, et liigute EPSOs viibitud aja jooksul üksnes Teile määratud aladel.

Testimisruumid 2. ja 3. korrusel

Järgige alati põrandamärgistust.

Kõigil testimisaladel kavandatakse nii kandidaatide kui ka valikukomisjoni liikmete istekohad selliselt, et oleks tagatud vähemalt 1,5 m pikkuse füüsilise distantsi hoidmine. Istekohta ei tohi vahetada ega istekohtade paigutust mingil viisil muuta.

Igas testimisruumis on olemas käte desinfitseerimisvahend. Seda tuleb kasutada iga kord, kui ruumi sisenete või sealt lahkute.

Tutvuge EPSO hoones turvameetmeid tutvustavate plakatitega ja järgige neid.

Puhkealadel olevate toolide arv on piiratud ja Te peate alati kasutama Teile määratud tooli (sellel on kleebis Teie kandidaadinumbriga).

Desinfitseerimine ja täiendav koristamine

Testimis-, puhke- ja muude ruumide pindu puhastatakse ja desinfitseeritakse tavalisest sagedamini.

Toitlustamine

Kontaktide vähendamiseks ei pakuta pudeleid, tasse ega klaase. Vett saab joogivee automaadist, mille kõrvalt leiate ka ühekordselt kasutatavad topsid. Veeautomaadi juures on ka desinfektsioonivahendid – palume käed enne ja pärast veeautomaadi kasutamist desinfitseerida.

Teise korruse kohvikus on müügiautomaadid kohvi ja suupistete ostmiseks (masin annab joogi ühekorratopis). Kohvik ei ole siiski puhkeala ja seetõttu peate kohe pärast jookide või suupistete ostmist minema tagasi oma puhkealale või testimisruumi.

Sümptomid

Kui tunnete end haigena või kui Teil on mõni COVID-19 sümptom, näiteks palavik või köha, enne EPSO hoonesse jõudmist, loobuge hindamiskeskuses osalemisest ja teavitage sellest EPSO töötajaid telefoni või e-posti teel. Teile pakutakse välja uued kuupäevad (teatavatel tingimustel).

Kui tunnete end haigena või Teil on mõni sümptom, näiteks palavik või köha, hindamiskeskuses EPSO hoones viibimise ajal, lõpetage viivitamata testidel osalemine, lahkuge hoonest ja teavitage EPSO töötajaid telefoni või e-posti teel. Teile pakutakse välja uued kuupäevad (teatavatel tingimustel).

Enne hindamiskeskusesse reisimist

Brüsselisse reisimisele eelneval päeval peate tutvuma Belgia ametiasutuste veebisaidiga, kus on märgitud, kas Teie päritoluriigi suhtes kehtivad Brüsselis piirangud. Kui reisite piirkonnast, mille suhtes kehtivad piirangud, tühistage oma reis ja teavitage sellest EPSO töötajaid telefoni või e-posti teel. Teile pakutakse välja uued kuupäevad (teatavatel tingimustel).

Reisikulude hüvitamine

Teatavatel tingimustel võib Teil olla õigus taotleda reisikulude hüvitamist. Täpsema teabe saamiseks tutvuge palun EPSO veebisaidiga.

Juhime Teie tähelepanu sellele, et EPSO ei kanna muid hindamiskeskuses osalemisega seotud kulusid (nt ravikulud, lisakulud seoses karantiini või pikendatud viibimisega Brüsselis, lennu tühistamised jne), vaid peate need ise katma.

Lisateave COVID-19 kohta

Ajakohastatud teavet koroonaviirusega seotud küsimustes ja Belgia ametiasutuste kontaktandmed jms leiab aadressil https://www.belgium.be/en.

Avaldamise kuupäev : 22/07/2020 - 15:16
Ajakohastatud : 24/08/2020 - 18:35