Sākumlapa > Darba iespējas > Jaunumi > Vērtēšanas centrs EPSO telpās Briselē un drošības pasākumi no 2020. gada septembra

Vērtēšanas centrs EPSO telpās Briselē un drošības pasākumi no 2020. gada septembra

Labdien, kandidāt!

Ceram, ka esat sveiks un vesels. Martā Covid-19 dēļ mums nācās pārtraukt vērtēšanas centru darbu, bet tagad atkal ar nepacietību gaidām jūs satikt EPSO telpās no 2020. gada septembra. Mūsu mērķis ir jums vislabākajā veidā ļaut kārtot testus vērtēšanas centrā. Varat būt drošs, ka EPSO ir ļoti rūpīgi izskatījis visas iespējas un ka lēmums atsākt vērtēšanas centru darbu tika pieņemts pēc rūpīgas apsvēršanas, priekšplānā izvirzot jūsu, kā arī mūsu personāla drošību. Esam pārliecināti, ka, ievērojot zemāk aprakstīto procedūru, testi noritēs bez problēmām un aizsargājot jūsu veselību.

Lai nodrošinātu visu vajadzīgo un lai diena vērtēšanas centrā noritētu droši un sekmīgi, esam ieviesuši vairākus īpašus pasākumus, ievērojot valstu iestāžu un Eiropas Komisijas ieteikumus.

Samazināts kandidātu skaits uz vietas

Tā vietā, lai uzaicinātu parasto kandidātu skaitu dienā, EPSO ir nolēmis to uz pusi samazināt. Tas nozīmē, ka mūsu telpās būs pietiekami daudz vietas, lai varētu garantēt pienācīgu fizisko distancēšanos.

Trīs zelta likumi attiecībā uz drošību

EPSO vērtēšanas centrā visu dienu būs jāievēro trīs noteikumi: fiziska distancēšanās (> 1,5 metri), maskas valkāšana un bieža roku dezinficēšana.

Drošības un veselības aizsardzības pasākumi

Visu laiku būs jāietur vismaz 1,5 metru atstatums — gan testu laikā, gan starplaikos starp testiem, pārtraukumos utt. Sejas maskas nodrošinās EPSO, un roku dezinfekcijas līdzeklis būs pieejams visās EPSO telpās. Sejas maska vērtēšanas centrā būs jāvalkā nepārtraukti visu dienu. Ievērojiet, ka, ja testa laikā masku noņemsiet, jums var palūgt pamest ēku un jūs no konkursa var izslēgt.

Kandidātiem un atlases komisijas locekļiem tiks lūgts katrreiz izmantot vienas un tās pašas eksaminācijas telpas un atpūtas zonas, un viņiem nebūs ļauts tikties un saieties ar citiem kandidātiem un citu konkursu atlases komisijas locekļiem.

Reģistratūras apakšējā (0.) stāvā

Aicinām ierasties ielūgumā norādītajā laikā (ne vēlāk, bet arī ne pārāk agri). Kandidāti tiks ielūgti attiecīgajā dienā ierasties katrs ar nelielu intervālu, lai reģistrēšanās varētu notikt raiti un lai izvairītos no lielas kandidātu pulcēšanās reģistratūrā vai pie ieejas.

No jums tiks gaidīts, lai ievērojat visus EPSO darbinieku dotos norādījumus un sekotu zīmēm uz grīdas. Maskas tiks izsniegtas 0. stāvā (katrai personai 2 maskas dienā — viena rīta cēlienam, otra pēcpusdienai).

Kad ienāksiet ēkā, apsardzes darbinieki pārbaudīs jūsu personu apliecinošo dokumentu un pēc tam EPSO darbinieks jūs reģistrēs un sniegs visu informāciju, kas nepieciešama, lai jūs vērtēšanas centrā varētu kārtot testus. Saņemsiet arī dienas plānu, kurā būs norādītas telpas, kur notiks jūsu testi, un jums paredzētā atpūtas zona. Svarīgi, lai jūs visu dienu EPSO ēkā uzturētos tikai jums atvēlētajās vietās.

Eksaminācijas telpas 2. un 3. stāvā

Aicinām vienmēr sekot zīmēm uz grīdas un ievērot tās.

Visās eksaminācijas telpās kandidātu un atlases komisijas locekļu sēdvietu plānojums būs tāds, lai būtu ievērots noteikums par vismaz 1,5 m lielu fizisku distanci. Nav atļauts mainīt ne jūsu sēdvietu, ne arī krēslu un galdu izkārtojumu.

Katrā eksaminācijas telpā būs pieejams roku dezinfekcijas līdzeklis. Rokas būs jādezinficē ikreiz, kad ienāksiet telpā un iziesiet no tās.

EPSO ēkā pievērsiet uzmanību plakātiem, kuros norādīti drošības pasākumi, un ievērojiet tos.

Krēslu skaits atpūtas zonās būs ierobežots, un jums būs jāizmanto tikai jums norādītais krēsls (uz tā būs uzlīme ar jums piešķirto kandidāta numuru).

Dezinfekcija un papildu tīrīšana

Telpas (arī eksaminācijas un atpūtas telpās esošās virsmas un visa infrastruktūra) tiks tīrītas un dezinficētas biežāk.

Ēdināšana

Lai samazinātu vīrusa transmisijas iespējamību, pudeles, tases un glāzes netiks piedāvātas. Būs pieejams ūdens un vienreiz lietojamas glāzes pie ūdens automāta, kuram blakus būs dezinfekcijas līdzeklis. Aicinām dezinficēt rokas gan pirms, gan pēc šo priekšmetu lietošanas.

Kafejnīcā 2. stāvā varēs izmantot tirdzniecības automātus, kas piedāvā kafiju (automātiski padotā traukā) un uzkodas. Kafejnīca tomēr nav atpūtas vieta, tāpēc pēc dzērienu vai uzkodu iegādes jums uzreiz jādodas atpakaļ uz atpūtas zonu vai eksaminācijas telpu.

Simptomi

Ja pirms ierašanās EPSO telpās nejūtaties labi vai jums ir kāds Covid–19 simptoms, piemēram, paaugstināta temperatūra vai klepus, lūdzam tajā dienā atsaukt savu ierašanos vērtēšanas centrā un pa tālruni vai e-pastu informēt EPSO darbiniekus. Tiks piedāvāti citi datumi (ievērojot dažus nosacījumus).

Ja nejūtaties labi vai jums ir simptomi, piemēram, paaugstināta temperatūra vai klepus, kamēr esat EPSO vērtēšanas centra telpās, lūdzam nekavējoties pārtraukt testu kārtošanu, atstāt telpas un pa tālruni vai e-pastu informēt EPSO darbiniekus. Tiks piedāvāti citi datumi (ievērojot dažus nosacījumus).

Pirms došanās uz vērtēšanas centru

Iepriekšējā dienā pirms braukšanas uz Briseli jums jāieskatās Beļģijas valsts iestāžu tīmekļa vietnē, kur būs norādīts, vai Briselē jūsu izcelsmes valstij tiek piemēroti ierobežojumi. Ja esat no kādas vietas, kurai tiek piemēroti ierobežojumi, atceliet ceļojumu un pa tālruni vai e-pastu informējiet EPSO darbiniekus. Tiks piedāvāti citi datumi (ievērojot dažus nosacījumus).

Daļēja ceļa izdevumu segšana

Jums var būt tiesības uz daļēju ceļa izdevuma segšanu. Vairāk var uzzināt EPSO tīmekļa vietnē.

Lūdzam ņemt vērā, ka citus izdevumus, kas jums var rasties saistībā ar vērtēšanas centra apmeklēšanu (piemēram, medicīniskos izdevumus, papildu izmaksas, kas saistītas ar karantīnu vai paildzinātu uzturēšanos Briselē, un atceltos lidojumus), EPSO nesedz, — jums tie jāsedz pašam.

Papildu informācija par Covid–19

Beļģijas valsts iestādes publicēto jaunāko informāciju, kontaktinformāciju un resursus saistībā ar koronavīrusu var atrast šeit: https://www.belgium.be/en

Publicēšanas datums : 22/07/2020 - 15:16
Atjauninājuma datums : 24/08/2020 - 18:35