Pradžia > Darbo galimybės > Naujienos > Pakeitimai, susiję su vykstančių konkursų testais

Pakeitimai, susiję su vykstančių konkursų testais

EPSO, rengdama įvairius konkursus, dėl 2020 m. prasidėjusios pandemijos patyrė daugybę suvaržymų. Norėdami pataisyti padėtį ir nustatyti, kokių priemonių būtų galima imtis nedelsiant, peržiūrėjome visus vykstančius konkursus. Taip norėjome pasiekti, kad visi konkursai vyktų sparčiau, o rezervo sąrašus būtų galima paskelbti anksčiau nei šiuo metu numatyta.

Testų, kuriuos reikia laikyti vertinimo centro etapu, skaičius sumažės. Tai bus daroma taikant vieno matavimo metodą (t. y. kiekviena bendroji kompetencija bus vertinama tik vieno testo metu) arba panaikinant tam tikrus testo elementus. Šis sprendimas bus aprašytas pranešime, kuriuo iš dalies keičiamas kiekvienas atitinkamas pranešimas apie konkursą.

Šie pokyčiai turės įtakos visiems atitinkamo konkurso kandidatams vienodai ir jie nepaveiks jų galimybių laimėti konkursą.

Pranešimų, kuriais iš dalies keičiami pranešimai apie konkursus, versijos anglų kalba paskelbtos atitinkamų konkursų interneto svetainėse (vertimai bus pridėti, kai tik bus parengti), taip pat bus parengti), taip pat bus atnaujintas orientacinis tvarkaraštis. Šie iš dalies keičiantys pranešimai taip pat bus paskelbti Oficialiajame leidinyje.

Kandidatai visą informaciją apie savo testus ras savo EPSO aplanke.

Paskelbimo data : 01/02/2022 - 15:26
Atnaujinta : 08/02/2022 - 22:43