Primename – 2017 m. universitetinį išsilavinimą turinčių AD5 kategorijos administratorių konkursas prasidėjo!

Pradžia > Primename – 2017 m. universitetinį išsilavinimą turinčių AD5 kategorijos administratorių konkursas prasidėjo!

Siekite pokyčių Europoje

Ką tik baigėte studijas? Ieškote naujo įdomaus darbo? Šiuo metu Europos Sąjungos institucijos ieško dinamiškų ir pasišventusių absolventų ir ketina įdarbinti daugiau nei 100 universitetinį išsilavinimą turinčių administratorių. Administratoriaus pareigos suteikia įkvepiančios ir įvairiapusės karjeros galimybių, nes dirbsite aktualiais klausimais ir galėsite siekti pokyčių Europoje. Turite būti sumanus, kupinas entuziazmo, mokėti kelias kalbas ir būti pasirengęs dirbti miestuose, kuriuose verda gyvenimas, – Briuselyje arba Liuksemburge. Dirbsite sparčiai kintančioje darbo aplinkoje kartu su kolegomis iš įvairių šalių, o kad tobulintumėte profesinius įgūdžius, turėsite daug mokymosi galimybių. Nepraleiskite šios puikios karjeros galimybės – registracija prasideda 2017 m. kovo 30 d.

People sitting around a table.

Ar turite reikiamų įgūdžių?

Prieš teikdamas paraišką, pagalvokite, ar darbas ES institucijose jums tinka. Pavyzdžiui, 2015 m. užsiregistravo daugiau kaip 31 000 kandidatų, bet mažiau nei 5 % buvo pakviesti į antrąjį etapą. Per atranką konkurencija bus labai didelė, nes rezervo sąraše numatytos tik maždaug 124 vietos. Atkreipkite dėmesį, kad per testus surinkti minimalų reikalaujamą balų skaičių nepakanka. Į kitą atrankos etapą patenka tik daugiausiai balų surinkę kandidatai. Klausimynas „Ar man – darbas ES institucijose?“ ir savęs vertinimo testas suteiks jums galimybę realistiškai įvertinti, ar tikėtina, kad atitiksite keliamus aukštus atrankos reikalavimus.

 

2017 m. universitetinį išsilavinimą turinčių administratorių konkurso apžvalga

Paraiška. 1 DALIS. Patvirtinkite savo tinkamumą, išvardykite ES kalbas, kurias mokate
Paraiška. 2 DALIS. Patvirtinkite savo pirmą ir antrą kalbas, užpildykite paraiškos formą
Kompiuteriniai testai – žodinio, matematinio ir abstrakčiojo mąstymo testai 1-ąja kalba, testavimo centrai visame pasaulyje
E. korespondencijos tvarkymas – 2-ąja kalba, testavimo centrai ES valstybėse narėse
Vertinimo centras – 2-ąja kalba, atvejo tyrimas (ES valstybėse narėse), žodinis pristatymas, įgūdžių vertinimo pokalbis, grupinė užduotis (Briuselyje)
Rezervo sąrašo paskelbimas – apie 124 atrinkti kandidatai

 

Atkreipkite dėmesį, kad paraiškų teikimo procedūra šiemet šiek tiek skiriasi. Visą informaciją ir dažnai užduodamus klausimus galima rasti čia.

Pradėti