Nu var pieteikties 2017. gada AD5 konkursam, kas domāts cilvēkiem ar augstāko izglītību.

Sākumlapa > Nu var pieteikties 2017. gada AD5 konkursam, kas domāts cilvēkiem ar augstāko izglītību.

Iespēja strādāt Eiropas labā

Nupat esat pabeidzis augstskolu? Jūs gribētu sākt aizraujošu karjeru? ES iestādes pašlaik meklē dinamiskus un apņēmības pilnus cilvēkus, kas nesen beiguši augstskolu, jo tai ir vairāk nekā 100 administratoru vankanču absolventiem. Šie amati ir perfekts sākums stimulējošai un daudzveidīgai karjerai, kurā jums būtu iespēja risināt aktuālas problēmas un panākt reālas pārmaiņas Eiropā. Jums jābūt gudram, motivētam un daudzvalodīgam, kā arī gatavam sākt visu no jauna Briselē vai Luksemburgā — dzīvīgās pilsētās. Jūs strādātu strauji mainīgā darba vidē kopā ar kolēģiem no daudzām valstīm, un jums tiktu piedāvātas daudzas iespējas mācīties un uzlabot profesionālās iemaņas. Nepalaidiet garām vienreizēju karjeras iespēju — pieteikties var no 2017. gada 30. marta.

Cilvēki sēž ap galdu.

Vai esat piemērots?

Pirms pieteikšanās iesakām uzmanīgi pārdomāt, vai karjera ES iestādēs ir pareizā izvēle tieši jums. Piemēram, 2015. gadā pieteicās vairāk nekā 31 000 kandidātu, bet uz otro kārtu uzaicināja mazāk nekā 5 %. Atlases procedūrā konkurence ir ļoti liela, jo rezerves sarakstā iekļauj tikai apmēram 124 cilvēkus. Ņemiet vērā, ka nepietiek ar to, ka testos saņemts minimālais to nokārtošanai vajadzīgais punktu skaits. Nākamajā atlases procedūras posmā piedalās tikai visaugstāko punktu skaitu ieguvušie kandidāti. Tests “Karjera Eiropas Savienībā – mana karjera?” un pašnovērtējuma testi jums dos reālu priekšstatu, vai jūs varētu atbilst augstajām prasībām un konkursu izturēt.

 

Pārskats par atlases procedūru administratoriem ar augstskolas izglītību (2017)

Pieteikums - 1. DAĻA	 Aplieciniet, ka atbilstat prasībām; uzskaitiet ES valodas, kuras pārvaldāt.
Pieteikums - 2. DAĻA Norādiet savu pirmo un otro valodu un pabeidziet pieteikuma veidlapas aizpildīšanu.
Datorizētie testi – Teksta loģiskās analīzes, matemātisko iemaņu, abstraktās domāšanas testi pirmajā valodā pārbaudījumu centros visā pasaulē.
E-simulācija – Otrajā valodā pārbaudījumu centros ES dalībvalstīs.
Novērtēšanas centrs – Otrajā valodā; gadījuma izpēte (ES dalībvalstīs); mutiska prezentācija, uz konkrētām prasmēm vērsta intervija, uzdevums grupā (Briselē).
Rezerves saraksta publikācija – Tajā iekļauj apmēram 124 konkursu izturējušos kandidātus.

 

Ņemiet vērā, ka šogad pieteikšanās procedūra ir mazliet atšķirīga. Plašāka informācija un atbildes uz bieži uzdotiem jautājumiem varat atrast te.

Sākt