Výběrové řízení na místa administrativních pracovníků (2017)

Úvod > Výběrové řízení na místa administrativních pracovníků (2017)

Máte zájem o atraktivní kariéru v administrativní sféře? Orgány EU hledají vysoce motivované administrativní pracovníky na více než 300 míst v Bruselu nebo Lucemburku. Jedná se o vynikající příležitost, jak se stát součástí dynamického, mnohojazyčného kolektivu některého z oddělení evropských institucí a urychlit svůj profesionální růst a rozvoj.

Jste-li zvyklí pracovat samostatně i v týmu a vykonávat širokou škálu úloh od všeobecné administrativy, přes komunikaci až po finance, pak tohle je příležitost zrovna pro vás! Přihlášky lze podávat od 9. listopadu 2017.

Lidé kolem stolu

Máte k této práci předpoklady?

Než podáte přihlášku, měli byste se důkladně zamyslet, zda je kariéra v institucích EU pro vás tou správnou volbou. O místa se často uchází velký počet vysoce kvalifikovaných uchazečů, takže u testů nestačí získat pouze požadovaný minimální počet bodů. Do další fáze výběrového řízení budou pozváni pouze uchazeči s nejvyšším počtem bodů. Díky dotazníku „Je kariéra v EU pro mě? a testu k sebehodnocení získáte představu, s jakou pravděpodobností splníte náročné požadavky výběrového řízení.

 

Přehled výběrového řízení na místa administrativních pracovníků (2017)Přihláška

ČÁST 1

Potvrzení vaší způsobilosti; uveďte všechny jazyky EU, které ovládáte

Přihláška

ČÁST 2

Zvolte si svůj jazyk 1 a 2 a vyplňte přihlášku

Testy na počítači

Test ověřující uvažování (v jazyce 1) a test odborných dovedností (v jazyce 2) – v testovacích centrech po celém světě

Hodnotící centrum

Test práce s elektronickou poštou (e-tray), pohovor, dva testy specifických dovedností v oboru v jazyce 2 – v Bruselu

Rezervní seznam

Celkový počet úspěšných uchazečů: 333

 

Upozornění: Letos má postup podání přihlášky na místa AST-SC mírně odlišnou podobu. Všechny potřebné informace najdete na níže uvedených internetových stránkách. K dispozici jsou rovněž časté dotazy.

Podat přihlášku do kategorie AST-SC1

Podat přihlášku do kategorie AST-SC2