Prasidėjo 2017 m. sekretorių ir raštinės darbuotojų konkursas!

Pradžia > Prasidėjo 2017 m. sekretorių ir raštinės darbuotojų konkursas!

Žvalgotės sekretoriaus darbo, kuris būtų nevisiškai toks, kaip kiti? ES institucijos ieško itin motyvuotų sekretoriato ir raštinės darbuotojų, kurie bus priimti į daugiau kaip 300 darbo vietų Briuselyje arba Liuksemburge. Tai puiki galimybė įsilieti į dinamišką, daugiakalbę kurios nors Europos Sąjungos institucijos padalinių darbo aplinką, kurioje galėsite nuolat tobulėti ir gerinti savo įgūdžius.

Jei manote, kad sugebate dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje ir galite vykdyti įvairiausias užduotis – nuo bendro administravimo iki komunikacijos arba finansų – nepraleiskite puikios progos! Paraiškos priimamos nuo 2017 m. lapkričio 9 d.

Grupė žmonių prie darbo stalo.

Ar turite reikiamų įgūdžių?

Prieš teikdami paraišką, kandidatai turėtų gerai apsvarstyti, ar darbas ES institucijose jiems tinka. Per darbuotojų atranką konkurencija būna labai didelė, todėl nepakaks surinkti tik minimalų balų skaičių testams išlaikyti. Į kitą atrankos procedūros etapą patenka tik daugiausiai balų surinkę kandidatai. Užpildę klausimyną „Ar man – darbas ES institucijose?“ ir atlikę savęs vertinimo testą, kandidatai galės realistiškai įvertinti, ar turi galimybių atitikti aukštus atrankos reikalavimus.

 

2017 m. sekretorių ir raštinės darbuotojų konkurso apžvalgaParaiška

1 DALIS

Patvirtinkite savo tinkamumą, nurodykite visas mokamas ES kalbas

Paraiška

2 DALIS

Pasirinkite savo pirmąją ir antrąją kalbas, baikite pildyti paraiškos formą

Kompiuteriniai testai

Mąstymo (pirmąja kalba) ir profesinių įgūdžių (antrąja kalba) testai testavimo centruose visame pasaulyje

Vertinimo etapas

E. korespondencijos tvarkymo užduotis, pokalbis, du su konkrečia sritimi susiję testai antrąja kalba Briuselyje

Rezervo sąrašas

333 atrinktų kandidatų sąrašas

 

Atkreipkite dėmesį į tai, kad AST-SC konkurso paraiškų teikimo procedūra šiemet šiek tiek kitokia. Visą išsamią informaciją galima rasti spustelėjus toliau pateiktas nuorodas. Taip pat galite susipažinti su DUK.

Kandidatai į AST-SC1 lygį

Kandidatai į AST-SC2 lygį