Nu var pieteikties 2017. gada konkursā sekretāriem un lietvežiem!

Sākumlapa > Nu var pieteikties 2017. gada konkursā sekretāriem un lietvežiem!

Jūs interesē sekretāra darbs, kas ir īpašs? ES iestādes atlasa motivētus sekretārus un lietvežus vairāk nekā 300 amatiem Briselē vai Luksemburgā. Šī ir lieliska iespēja iekļauties straujā un daudzvalodīgā darba vidē jebkuras ES iestādes struktūrvienībās, kur jums būtu daudz iespēju izaugsmei un attīstībai visā karjeras gaitā.

Ja uzskatāt, ka spējat pielāgoties, lai strādātu gan individuāli, gan komandā, veicot dažādus pienākumus (sākot no vispārīga administratīva darba līdz saziņai un finansēm), šī var būt jūsu iespēja! Pieteikumus var iesniegt no 2017. gada 9. novembra.

Cilvēki sēž ap galdu.

Vai esat piemērots?

Pirms pieteikšanās jums būtu rūpīgi jāpārdomā, vai karjera ES iestādēs ir pareizā izvēle tieši jums. Atlases procedūrā konkurence ir ļoti liela, un nepietiek ar to, ka testos saņemts minimālais to nokārtošanai vajadzīgais punktu skaits. Nākamajā atlases procedūras posmā piedalās tikai visaugstāko punktu skaitu ieguvušie kandidāti. Tests “Karjera Eiropas Savienībā – mana karjera?” un pašnovērtējuma testi jums dos reālu priekšstatu, vai jūs varētu atbilst augstajām prasībām un konkursu izturēt.

 

Pārskats par 2017. gada konkursu sekretāriem un lietvežiemPieteikums

1. DAĻA

Aplieciniet, ka atbilstat prasībām; norādiet visas ES valodas, kuras zināt.

Pieteikums

2. DAĻA

Izvēlieties savu 1. un 2. valodu, aizpildiet pieteikuma veidlapu.

Datorizētie testi

Abstraktās domāšanas tests (1. valodā) un profesionālo prasmju pārbaudījumi (2. valodā) testēšanas centros visā pasaulē.

Novērtēšanas posms

E-simulācija, intervija, divi attiecīgās jomas testi 2. valodā Briselē.

Rezerves saraksts

Konkursu izturējušo kandidātu saraksts, kurā ir 333 persona(s)

 

Ņemiet vērā, ka šogad pieteikšanās procedūra AST-SC ir mazliet atšķirīga. Visu informāciju un sīkākas ziņas varat atrast zemāk redzamajās saitēs. Atbildes uz bieži uzdotiem jautājumiem lasiet te.

Sākt ar pakāpi AST-SC1

Sākt ar pakāpi AST-SC2