Weź udział w konkursie dla pracowników sekretariatu i pracowników biurowych!

Strona główna > Weź udział w konkursie dla pracowników sekretariatu i pracowników biurowych!

Szukasz wyjątkowej i interesującej pracy biurowej lub administracyjnej? Instytucje UE właśnie rozpoczęły nabór ponad 300 pracowników sekretariatu i pracowników biurowych. Stanowiska są do obsadzenia w Brukseli lub Luksemburgu. Jest to doskonała okazja, aby rozpocząć pracę w dynamicznym i wielojęzycznym środowisku w jednej z instytucji europejskich, które oferują wiele możliwości rozwoju podczas całej kariery zawodowej.

Jeżeli uważasz, że potrafisz dostosować się zarówno do pracy indywidualnej, jak i zespołowej i chciałbyś zajmować się różnymi zadaniami – od administracji i finansów po komunikację, koniecznie zgłoś się! Zgłoszenia można składać od 9 listopada 2017 r.

Urzędnicy siedzący przy stole

Sprawdź, czy to praca dla Ciebie

Zanim zgłosisz swoją kandydaturę, powinieneś poważnie zastanowić się, czy praca w instytucjach UE jest właściwym wyborem dla Ciebie. Konkurencja jest ogromna i nie wystarczy uzyskać wymaganego minimum punktów w testach. Jedynie kandydaci z najlepszymi wynikami przechodzą do następnego etapu procedury rekrutacyjnej. Dzięki kwestionariuszowi „Czy kariera w UE to coś dla mnie?” oraz testowi do samooceny będziesz mógł realnie ocenić, czy jesteś w stanie sprostać wysokim wymaganiom stawianym kandydatom.

 

Konkurs dla pracowników sekretariatu / pracowników biurowych (2017r.) – etapy procedury naboruZgłoszenie

CZĘŚĆ 1

Potwierdź, że spełniasz warunki udziału w konkursie; zadeklaruj znajomość języków UE

Zgłoszenie

CZĘŚĆ 2

Wybierz język 1 i język 2, wypełnij formularz zgłoszeniowy

Testy komputerowe

Testy sprawdzające umiejętności logicznego myślenia (w języku 1) i umiejętności zawodowe (w języku 2), przeprowadzane w ośrodkach egzaminacyjnych na całym świecie

Etap oceny zintegrowanej

Symulacja typu e-tray, rozmowa, dwa testy związane z dziedziną konkursu w języku 2 w Brukseli

Lista rezerwowa

Lista laureatów 333

 

Uwaga: procedura naboru na stanowiska AST-SC nieznacznie różni się w tym roku. Szczegółowe informacje można uzyskać klikając na linki poniżej. Najczęściej zadawane pytania można znaleźć tutaj.

Grupa zaszeregowania AST-SC1

Grupa zaszeregowania AST-SC2