Výberové konanie na miesta sekretárov a administratívnych pracovníkov na rok 2017 otvorené!

Domovská stránka > Výberové konanie na miesta sekretárov a administratívnych pracovníkov na rok 2017 otvorené!

Hľadáte si zaujímavú prácu v oblasti administratívy? Inštitúcie EÚ uskutočňujú nábor vysoko motivovaných sekretárskych a administratívnych pracovníkov pre viac než 300 pozícií v Bruseli alebo Luxemburgu. Je to jedinečná príležitosť stať sa súčasťou dynamického a viacjazyčného prostredia niektorého z oddelení európskych inštitúcií, ktoré vám ponúkne mnoho príležitostí na rast a kariérny rozvoj.

Ak viete pracovať samostatne, ako aj v kolektíve a vykonávať širokú škálu úloh – od všeobecnej administratívy po komunikáciu či financie, je to možno vaša šanca! Prihlášky možno podávať od 9. novembra 2017.

Ľudia za stolom.

Máte potrebné schopnosti?

Skôr, než sa prihlásite, mali by ste si dôkladne premyslieť, či je kariéra v EÚ pre vás naozaj tou správnou voľbou. Do výberového konania sa hlási veľký počet uchádzačov, takže v testoch nestačí získať požadovaný minimálny počet bodov. Iba tí, ktorí získajú najviac bodov, postúpia do ďalšej fázy výberového konania. Dotazník „Je kariéra v EÚ niečo pre mňa?“ spolu so sebahodnotiacim testom vám poskytnú realistickú predstavu o tom, aká je pravdepodobnosť, že sa vám podarí splniť tieto vysoké kritériá potrebné na úspech.

 

Prehľad výberových konaní na miesta sekretárov a administratívnych pracovníkov (2017)Prihláška

ČASŤ 1

Potvrďte, že spĺňate podmienky účasti, uveďte všetky jazyky EÚ, ktoré ovládate

Prihláška

ČASŤ 2

Zvoľte si svoj jazyk 1 a 2 a vyplňte formulár žiadosti

Počítačové testovanie

Testy uvažovania (v jazyku 1) a odborných schopností (v jazyku 2) v testovacích centrách na celom svete

Fáza hodnotenia

Simulované vybavovanie elektronickej pošty, pohovor, dva testy špecifických schopností v danom odbore v jazyku 2 v Bruseli

Rezervný zoznam

Zoznam s celkovým počtom 333 úspešných uchádzačov.

 

Upozorňujeme, že proces podávania prihlášky na miesta AST-SC sa v tomto roku mierne zmení. Všetky informácie nájdete prostredníctvom nižšie uvedených odkazov, ako aj v najčastejších otázkach.

Informácie o platovej triede AST-SC1

Informácie o platovej triede AST-SC2