Parlamento tvarkdariai

Pradžia > Parlamento tvarkdariai

Turite praktinio protokolo taisyklių taikymo patirties? Lengvai bendraujate su įvairiomis žmonių grupėmis, pavyzdžiui, Europos Parlamento nariais, ES Komisijos nariais, ES institucijų lankytojais ir pareigūnais? Europos Sąjungos institucijos šiuo metu ieško parlamento tvarkdarių (AST-SC pareigų grupės darbuotojų), kurie daugiausia dirbtų Europos Parlamente.

Be kitų užduočių, reikės padėti Europos Parlamento nariams ir kitiems aukšto rango asmenims per plenarines sesijas, Parlamento organų posėdžius ir įvairius renginius Europos Parlamento patalpose. Pagrindinės tvarkdarių pareigos yra praktiškai paruošti posėdžių sales, pasitikti ir palydėti aukštus svečius, teikti informaciją lankytojams ir vykdyti administracines užduotis. Einantieji šias pareigas turi dirbti lanksčiu darbo grafiku ir būti pasirengę vykti į komandiruotes dirbti vienoje iš trijų įprastinių Parlamento darbo vietų Briuselyje, Liuksemburge ir Strasbūre, taip pat kitur.

Įsidarbinę ES institucijose ir agentūrose, įsiliesite į daug praktinių žinių turinčią bendruomenę ir turėsite daugybę mokymosi, įgūdžių gerinimo ir karjeros galimybių. Pagarba kultūrų įvairovei ir lygių galimybių skatinimas yra pamatiniai ES principai, todėl Europos personalo atrankos tarnyba stengiasi visiems kandidatams suteikti vienodas galimybes ir sąlygas. Daugiau informacijos apie mūsų lygių galimybių politiką ir apie tai, kaip pateikti prašymą sudaryti specialias sąlygas per atrankos testus, galima rasti mūsų specialiame puslapyje.

Nepraleiskite šios puikios darbo galimybės – paraiškos priimamos nuo liepos 11 d.

 

Reikalavimai kandidatams

Kandidatai turi būti ES piliečiai ir mokėti bent tris oficialiąsias ES kalbas, iš kurių viena turi būti anglų arba prancūzų kalba.

Be to, jie turi būti įgiję atestatu patvirtintą vidurinį išsilavinimą, po kurio įgyta bent trejų metų profesinė patirtis, tiesiogiai susijusi su šiomis pareigomis, arba turėti profesinį išsilavinimą, po kurio įgyta bent trejų metų profesinė patirtis, tiesiogiai susijusi su šiomis pareigomis, arba turėti bent aštuonerių metų profesinę patirtį, tiesiogiai susijusią su šiomis pareigomis. Kandidatai į aukštesnio – SC2 – lygio pareigas turi turėti bent ketverių metų papildomą profesinę patirtį, tiesiogiai susijusią su pareigų pobūdžiu. 

Išsami informacija apie reikalavimus pateikiama 2019 m. liepos 11 d. paskelbtame pranešime apie konkursą.

 

Atrankos procedūros apžvalga: 

Paraiška

Kompiuteriniai testai

Gabumai/„Talent Screener“

Vertinimo centras

Rezervo sąrašas