Overslaan en naar de inhoud gaan

Kan ik een klacht indienen (artikel 90) voordat ik een antwoord heb ontvangen op mijn verzoek tot herziening (in dezelfde zaak)?

Question categories:

Nee. Dat kan pas na ontvangst van het antwoord op het verzoek tot herziening. Op grond van artikel 90 kunt u een klacht indienen over een besluit waarvan u als kandidaat nadeel ondervindt, in dit geval de afwijzing van uw verzoek tot herziening door de jury. U heeft daarvoor 3 maanden de tijd vanaf de datum van kennisgeving van het besluit dat u wilt aanvechten.