Kasu

Mida me pakume?

Kui ühinete meiega, hakkate töötama koos inimestega üle kogu Euroopa. Lisaks sellele, et teie igapäevane tööelu saab olema rahvusvaheline, on ka väga tõenäoline, et te kolite mitmekultuurilistesse ja mitmekesistesse linnadesse − Brüsselisse või Luxembourgi. ELi institutsioonide ning muude rahvusvaheliste organisatsioonide ja ettevõtete asumine neis linnades tähendab seda, et inimesed üle kogu Euroopa tulevad siia elama ja töötama ning tänavatel võite kuulda palju erinevaid keeli.

Mõlemas linnas on eliitkaubanduse piirkondi ja palju ööelu − suur valik restorane, klubisid ja baare, kultuuriasutusi ja spordiklubisid. Brüssel ja Luxembourg on üsna kompaktsed − kesklinnast välja sõitmine ei võta kaua aega. Kuna mõlemad linnad paiknevad Euroopa keskmes, asuvad Euroopa suurimad pealinnad vaid mõnetunnise teekonna kaugusel (Amsterdam, Pariis, London).

Tasakaal töö- ja eraelu vahel

Karjäär ELis pakub töö- ja pereelu vahelist tasakaalu. Kuigi ELi institutsioonide töötajatelt nõutakse palju, on töö- ja eraelu tasakaalustamist sageli võimalik läbi rääkida.

Tasustamine

Olenemata sellest, kas kandideerite alalisele, tähtajalise lepinguga või ajutisele ametikohale, pakume konkurentsivõimelist töötasu, mis vastab teie oskustele ja kogemustele. Töötasu erineb sõltuvalt palgaastmest või ametikohast, millele te kandideerite.

Olenevalt teie isiklikust olukorrast võib teil olla õigus hüvitistele, nagu kodumaalt lahkumise toetus, ülalpeetava lapse toetus või transporditoetus.

Pereelu

Kui teil on pere või soovite selle luua, pakuvad nii Brüssel kui ka Luxembourg suurepäraseid riiklikke, Euroopa ja rahvusvahelisi koole. Abistame teid meeleldi lasteaedade, pikapäevarühmade ja muude asutustega ühenduse võtmisel.

Koolitusvõimalused

Töötades ELi institutsioonides, arendate pidevalt oma oskusi, et vastata teie väljakutseterohke karjääri nõuetele. Te kuulete iga päev erinevaid keeli, seega on keelte õppimine oluline osa teie karjääriarengust. Enne esimest ametikõrgendust peate tõendama oma keeleoskust kolmandas Euroopa Liidu keeles. ELi institutsioonid pakuvad võimalust osaleda kõigi ELi ametlike keelte kursustel, et hõlbustada teie suhtlemist oma töökaaslastega. Saate valida kuue erineva taseme vahel (algajatest edasijõudnuteni), intensiivkursuste või kaks korda nädalas toimuvate keeletundide või e-õppe vahel.

Lisaks keelekursustele pakume teile karjääri jooksul koolitusvõimalusi ka muude oluliste ametialaste oskuste täiustamiseks. Sel viisil saame kõigile konkursi edukalt läbinud kandidaatidele pakkuda elukestvat karjääri arendamise võimalust.