Privalumai

Ką siūlome?

Jei prisijungsite prie mūsų komandos, dirbsite tarptautinėje aplinkoje – su kolegomis iš visos Europos. Greičiausiai jums teks persikelti į Briuselį arba Liuksemburgą – daugiakultūrinius ir didele įvairove pasižyminčius miestus. Be ES institucijų, juose įsikūrusios įvairios tarptautinės organizacijos ir bendrovės, todėl žmonės čia suvažiavę gyventi ir dirbti iš visos Europos, gatvėse girdėsite įvairiausių kalbų.

Abiejuose miestuose daugybė parduotuvių, restoranų, klubų, barų, sporto klubų. Juose vyksta daug kultūrinių renginių, aktyvus naktinis gyvenimas. Tiek Briuselyje, tiek Liuksemburge atstumai gana nedideli, todėl išvykti už miesto neužtrunka daug laiko. Nuo šių miestų tik už poros valandų kelio yra ir kelios kitos Europos šalių sostinės (Amsterdamas, Paryžius, Londonas).

Darbo ir laisvalaikio derinimas

Dirbdami ES institucijose galėsite tinkamai derinti darbą ir asmeninį gyvenimą. Nors darbas jose nėra lengvas ir reikalauja daug pastangų, neretai galima susitarti dėl darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyros.

Atlyginimas

Ar siektumėte įsidarbinti į nuolatinę darbo vietą, ar pagal terminuotą darbo sutartį arba laikinai, jums siūlome konkurencingą darbo užmokestį, atitinkantį jūsų gebėjimus ir patirtį. Atlyginimai skiriasi priklausomai nuo kategorijos arba pareigybės, į kurią kandidatuojate.

Priklausomai nuo jūsų asmeninės padėties, galite turėti teisę į tam tikras išmokas: ekspatriacijos, vaikų išlaikymo, transporto ir kt.

Šeimos gyvenimas

Jei turite šeimą arba ketinate ją sukurti, Briuselyje ir Liuksemburge yra daug puikių nacionalinių, Europos ir tarptautinių mokyklų, vaikų darželių ir kitų priežiūros įstaigų. Mielai suteiksime apie jas informacijos.

Galimybės mokytis

Dirbdami ES institucijose galėsite nuolat tobulinti savo gebėjimus, nes to reikės jūsų darbui. Kasdien girdėsite daugybę kalbų, todėl kalbų mokymasis bus svarbi jūsų tobulėjimo darbe dalis. Prieš pirmąjį paaukštinimą turėsite įrodyti, kad pakankamai išmokote ir trečią ES kalbą. ES institucijose rengiami visų oficialiųjų kalbų kursai, kad darbuotojams būtų lengviau bendrauti su kolegomis. Kursai suskirstyti į 6 lygius (nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų). Galite pasirinkti intensyvius, dukart per savaitę vykstančius arba e. kursus.

Be kalbų kursų, taip pat siūloma ir kitų mokymosi galimybių, kad dirbdamas galėtumėte tobulinti savo profesinius gebėjimus. Tuo tikslu visiems atrinktiems kandidatams siūlomos nuolatinio profesinio tobulinimosi galimybės.