Priekšrocības

Ko mēs piedāvājam

Ja kļūsiet par mūsu kolēģi, jūs strādāsiet kopā ar cilvēkiem no visas Eiropas. Ikdienā strādāsiet starptautiskā vidē, bet, ļoti iespējams, jums nāksies pārcelties uz Briseli vai Luksemburgu, kas ir daudzkultūru un kosmopolītiskas pilsētas.  Tā kā šajās pilsētās atrodas ES iestādes un citas starptautiskas organizācijas un uzņēmumi, turp dzīvot un strādāt pārcēlušies cilvēki no visas Eiropas. Uz ielas jūs dzirdēsiet dažādas valodas.

Abās pilsētās ir eleganti iepirkšanās rajoni, aktīva naktsdzīve, plaša restorānu, klubu, bāru un sporta klubu izvēle, kā arī aktīva kultūras dzīve. Šīs pilsētas nav pārlieku lielas, līdz ar to centrs nekad nav ļoti tālu no laukiem. Tās atrodas Eiropas sirdī, un līdz citām Eiropas galvaspilsētām (Amsterdama, Parīze, Londona) var aizbraukt pāris stundās.

Profesionālās un privātās dzīves līdzsvars

Karjera ES iestādēs piedāvā veselīgu darba un privātās līdzsvaru. Kaut arī amati ES iestādēs ir sarežģīti un izaicinājumu pilni, vienmēr ir iespējams saskaņot darba un privāto dzīvi.

Atalgojums

Neatkarīgi no tā, vai piesakāties uz pastāvīga līguma vai noteikta laika līguma darbu vai pagaidu darbu, mēs piedāvājam konkurētspējīgu atalgojumu, kas ir samērā ar jūsu spējām un pieredzi. Atalgojums atšķiras atkarībā no pakāpes vai amata, uz kuru piesakāties.

Atkarībā no jūsu personīgās situācijas jums var būt tiesības uz ekspatriācijas pabalstu, apgādājamā bērna pabalstu un transporta pabalstu.

Ģimenes dzīve

Ja jau esat nodibinājis ģimeni vai to plānojat darīt, Briselē un Luksemburgā pieejamas ļoti labas vietējās, ES un starptautiskās skolas, un mēs jums palīdzēsim atrast bērnudārzu, rotaļu grupas un citas iespējas.

Iespējas mācīties

Strādājot ES iestādēs, jūs nemitīgi apgūsiet jaunas prasmes, lai pielāgotos prasībām nebūt ne vieglajā darbā. Ikdienā apkārt skanēs daudzas valodas, līdz ar to svešvalodu apguve būs svarīgs jūsu profesionālās izaugsmes elements. Pirms saņemsiet pirmo paaugstinājumu, jums jāpierāda, ka pārvaldāt trešo Eiropas valodu. ES iestādes piedāvā visu oficiālo valodu kursus, lai jums atvieglotu saziņu ar kolēģiem. Varat izvēlēties kādu no sešiem dažādiem līmeņiem (sākot no līmeņa, kas domāts iesācējiem, līdz pat līmenim, kurā jau ir labas zināšanas). Iespējams mācīties intensīvajos kursos vai divas reizes nedēļā. Pieejami arī e-mācību kursi.

Papildus valodu apmācības iespējām piedāvājam arī iespējas karjeras gaitā uzlabot citas svarīgas profesionālās prasmes. Tādējādi varam piedāvāt pastāvīgu profesionālo izaugsmi visiem atlasi izturējušajiem kandidātiem.