Tere tulemast veebisaidile „Töövõimalused ELis“


Are you looking for an exciting new career in a dynamic, fast-paced environment? Then look no further than the EU. Whether you're working for an EU institution or an EU agency, the EU offers a stimulating and...

bulb and wheels

EPSO on oma personalivaliku protsessi põhjalikult ümber kujundamas, et võtta rohkem arvesse ELi institutsioonide muutuvaid vajadusi ja tööturu tegelikku olukorda.

Man Looking Through A Binoculars

Euroopa Komisjon võtab tööle digitaalkriminalistika ning operatiiv- ja strateegilise analüüsi valdkonna administraatoreid. Värvatud spetsialistid (palgaaste AD 7) hakkavad tööle peamiselt Euroopa Pettustevastases Ametis (OLAF).

picture showing a young woman looking through a magnifying glass

Euroopa Komisjon võtab tööle pettuste uurijaid ja pettusevastase võitluse eksperte ELi kulude ja korruptsioonivastase võitluse ning tolli ja kaubanduse, tubaka ja võltsitud kaupade valdkonnas. Värvatud uurijad ja eksperdid hakkavad tööle peamiselt Euroopa Pettustevastases Ametis (OLAF).

EL soovib võtta tööle tehnikuid (palgaaste AST 3) ja tugitöötajaid (palgaaste AST-SC 1).

virus picture

UUS – ajakohastatud 23.9.2021: EPSO jälgib pidevalt COVID-19 levikut. Kuna olukorra arengut ei ole võimalik prognoosida, järgib EPSO kõiki asjakohaseid ettevaatusabinõusid vastavalt juhistele ja suunistele, mida ELi institutsioonid ja liikmesriikide ametiasutused annavad.

picture showing men and women

Lepingulise töötaja ametikohti leidub paljudes valdkondades ning nende puhul nõutakse erinevaid kvalifikatsioonitasemeid.

Koostöökutse kõigile ELi mitmekesisus- ja kaasamisorganisatsioonidele – ühinege meie võrgustikuga!

picture showing men and women of different ages with Luxembourg city in the background

Kas töö ELi institutsioonides Luksemburgis pakub teile huvi?

Töötamine ELi institutsioonides

Karjäär ELi institutsioonides tähendab töötamist rikastavas ja mitmekülgses keskkonnas. Töötajad saavad rõõmu tunda Euroopa jaoks oluliste otsuste tegemisest ning igapäevasest sisukast tööst. Siit leiate lisateavet selle kohta, mida töökoht ELis veel pakkuda võib.

Uus mitmekeelne digiplatvorm annab inimestele kõikjal üle Euroopa esmakordselt võimaluse rääkida ELi tasandil rohkem kaasa selle suhtes, mida nad ELilt ootavad, ja kommenteerida teiste ideid.

Leidke vastused oma küsimustele

Teil on probleeme? Palun tutvuge meie KKK abikategooriatega. Kui te siiski vastust ei leia, suunatakse teid meie kontaktvormi juurde, mille vahendusel saate meile saata oma küsimuse(d).

internet cyber attack alert with red broken padlock icon showing unsecured data

Meile on teatatud võltstööpakkumistest, milles esitatakse valeväide, et need on avaldanud EPSO. Palume teil olla väga tähelepanelik igasuguste soovimatute ühenduse võtmise katsete suhtes, milles palutakse esitada isikuandmeid või teha makseid.