Stažuotės

Pradžia > Darbo galimybės > Stažuotės

ES stažuočių programos suteikia unikalią galimybę patirti, ką reiškia darbas ES institucijose.

Dalyvaudami ES stažuočių programose kasmet daugiau kaip 2 000 stažuotojų gilina savo profesinius įgūdžius, plečia savo pažinčių ratą ir praktiškai pritaiko teorines žinias. Stažuotes, kurios paprastai trunka kelis mėnesius, rengia dauguma ES institucijų, įstaigų ir agentūrų.

Stažuotės suteikia puikią progą iš arti susipažinti su ES institucijų veikla ir gali būti įvairių sričių, pavyzdžiui, konkurencijos teisės, žmogiškųjų išteklių, aplinkos politikos, komunikacijos ir daug kitų.

Kiekviena ES institucija, įstaiga ir agentūra atskirai vykdo savo stažuotojų atrankos procedūras.

Galimybių stažuotis galima ieškoti pasirinkus įvairias ES institucijas, įstaigas ir agentūras toliau pateikiamame išskleidžiamajame meniu.

Atkreipkite dėmesį į tai, kad šioje svetainėje gali būti pateikiama informacija apie ne visas esamas stažuočių programas.

 

Stažuotės

Paraiškos teikiamos nuo: 29/04/2019 - 00:00
Galutinė data: paraiškų teikimo termino nėra
Vieta/os: Liubliana (Slovėnija)

 

Stažuočių programa daugiausia skirta jauniems universitetų absolventams, tačiau taip pat tiems, kurie pagal mokymosi visą gyvenimą principą neseniai įgijo universitetinį išsilavinimą ir pradeda naują profesinę karjerą. 

Paraiškas teikti gali: 

  • 18 metų ir vyresni Europos Sąjungos valstybių narių piliečiai.
  • Pareiškėjas privalo turėti diplomu (kuris išduotas ES valstybėje narėje arba kurio lygiavertiškumas patvirtintas valstybės narės institucijų išduotu pažymėjimu) patvirtintą trejų metų ar ilgesnį užbaigtą universitetinį išsilavinimą.
  • Pareiškėjas negali būti jau stažavęsis ar dirbęs arba šiuo metu stažuotis ar dirbti Europos Sąjungos institucijoje ar įstaigoje.

Trukmė: 6 mėnesiai

Ar stažuotojams mokama? Taip. 600 eurų (mėnesinė stipendija) ir 350 eurų (apgyvendinimo išmoka).

Pradžios datos: rugsėjo 1 d. arba kovo 1 d.