Strona główna > Możliwości zatrudnienia > Konkurs > Administratorzy – ład informatyczny i zarządzanie danymi, zarządzanie programami/portfolio i projektami; biuro zarządzania projektami, architektura biznesowa i korporacyjna

Administratorzy – ład informatyczny i zarządzanie danymi, zarządzanie programami/portfolio i projektami; biuro zarządzania projektami, architektura biznesowa i korporacyjna

Numer referencyjny: 
Aktualne procedury naboru: 
17/02/2022
Termin: 
22/03/2022 - 12:00(czasu brukselskiego)
Grupa zaszeregowania: 
Instytucja/agencja: 

Procedura naboru

  • Procedura naboru obejmuje kilka etapów. Jeżeli data i godzina nie są potwierdzone, wszystkie terminy należy uważać za orientacyjne.
  • Będziemy komunikować się z Tobą za pośrednictwem Twojego konta EPSO.  Znajdziesz w nim wszystkie informacje na temat przebiegu procedury, takie jak zaproszenia na testy i wyniki swoich testów.
  • Podczas trwania procedury naboru sprawdzaj swoje konto EPSO co najmniej dwa razy w tygodniu.
  • Pamiętaj, że nie wystarczy uzyskać wymaganego minimum punktów w testach.
    Tylko kandydaci z najlepszymi wynikami przechodzą do następnego etapu procedury rekrutacyjnej.

Orientacyjny harmonogram

Te informacje mają charakter orientacyjny. EPSO zastrzega sobie prawo do modyfikowania tych informacji w dowolnie wybranym momencie i regularnie publikuje aktualizacje.

Ostateczne, potwierdzone informacje i harmonogramy są przesyłane wyłącznie listownie i za pośrednictwem wiadomości na kontach EPSO kandydatów.

Początek przyjmowania zgłoszeń17/02/2022
Termin składania zgłoszeń 22/03/2022 - 12:00(czasu brukselskiego)
Eligibility checksongoing