Sveicināti vietnē “EU Careers”!

Are you looking for an exciting new career in a dynamic, fast-paced environment? Then look no further than the EU. Whether you're working for an EU institution or an EU agency, the EU offers a stimulating and challenging workplace for everyone.

...
Ireland on a map

Esat jurists, kurš pārvalda vairākas valodas un vēlētos starptautisku karjeru?

bulb and wheels

Lai labāk reaģētu uz ES iestāžu mainīgajām vajadzībām un mūsdienu darba tirgus realitāti, EPSO patlaban veic vērienīgas pārmaiņas darbinieku atlases procedūrā.

picture showing men and women

Līgumdarbinieku vakances var būt visdažādākajiem darbiem, kuros nepieciešama dažādu līmeņu kvalifikācija.

Aicinājums sadarboties visām ES organizācijām, kas pievērsušās daudzveidībai un iekļaušanai - Pievienojieties mūsu tīklam!

picture showing men and women of different ages with Luxembourg city in the background

Vai jūs vēlētos strādāt ES iestādēs Luksemburgā?

Darbs ES iestādēs

Karjera ES iestādēs piedāvā daudzveidīgu un stimulējošu darba vidi. Izmantojiet iespēju mainīt Eiropu un katru dienu strādāt ar aktuāliem jautājumiem. Uzziniet arī par citām priekšrocībām, ko sniedz karjera ES iestādēs.

Jaunizveidotā daudzvalodu digitālā platforma sniedz iespēju cilvēkiem no visas Eiropas — pirmo reizi ES līmenī — paust savu viedokli par to, ko viņi sagaida no ES, kā arī izteikties par citu idejām.

Atrodiet atbildes uz saviem jautājumiem

Radusies problēma? Ieskatieties bieži uzdoto jautājumu palīdzības kategorijās. Ja tur neizdosies atrast vajadzīgo informāciju, jūs novirzīs uz saziņas veidlapu, kuru aizpildot varēsit mums iesniegt savu(s) jautājumu(s).

internet cyber attack alert with red broken padlock icon showing unsecured data

Esam tikuši informēti par krāpnieciskiem darba piedāvājumiem, kuros maldinoši norādīts, ka tos publicējis EPSO. Iesakām izturēties ar īpašu skepsi tad, ja ar jums kāds pēc savas iniciatīvas sazinās, lai prasītu personisku informāciju vai maksājumu.