Sveicināti vietnē “EU Careers”!

Are you looking for an exciting new career in a dynamic, fast-paced environment? Then look no further than the EU. Whether you're working for an EU institution or an EU agency, the EU offers a stimulating and challenging workplace for everyone.

...

Vai nesen esat ieguvis augstāko izglītību tiesību zinātnēs un jums ir lielisks prasmju kopums, ambīcijas un spēcīga motivācija? Ja atbilstat šim aprakstam, jūs varētu būt viens no juristiem, kas sāk karjeru Eiropas Savienības iestādēs.

Picture showing a woman and a man talking in front of a computer

Jūs interesē sekretāra darbs, kas ir īpašs? ES iestādes meklē daudzvalodīgus un vispusīgus sekretārus (SC1/SC2) dažādu sekretariāta uzdevumu veikšanai iestāžu struktūrvienībās.

Header

Līgumdarbinieku vakances var būt visdažādākajiem darbiem, kuros nepieciešama dažādu līmeņu kvalifikācija.

virus picture

JAUNUMS – atjaunots 24.7.2020.: EPSO nepārtraukti seko līdzi koronavīrusa (Covid-19) uzliesmojumam. Ņemot vērā pašreizējo situāciju, EPSO rīkos testus, sākot ar septembri. Lasiet vairāk...

Vai jūs vēlētos strādāt ES iestādēs Luksemburgā?

internet cyber attack alert with red broken padlock icon showing unsecured data

Esam tikuši informēti par krāpnieciskiem darba piedāvājumiem, kuros maldinoši norādīts, ka tos publicējis EPSO. Iesakām izturēties ar īpašu skepsi tad, ja ar jums kāds pēc savas iniciatīvas sazinās, lai prasītu personisku informāciju vai maksājumu.

Izvēlieties jums piemēroto līguma veidu

Sameklējiet to līguma veidu, kurš vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Izpētiet dažādos ES iestāžu piedāvātos pastāvīgā un pagaidu darba līgumus un noskaidrojiet, kura atlases procedūra atbilst katram no tiem.

Aicinājums sadarboties visām ES organizācijām, kas uzlabo labklājību ES iedzīvotājiem ar invaliditāti.

Kāpēc mūsu testi ir šādi?

EPSO testus izstrādā un rūpīgi pārrauga tā vietējie darba psihologi kopā ar rūpīgi izraudzītiem atlases komisijas locekļiem no visām ES iestādēm.

Atrodiet atbildes uz saviem jautājumiem

Radusies problēma? Ieskatieties bieži uzdoto jautājumu palīdzības kategorijās. Ja tur neizdosies atrast vajadzīgo informāciju, jūs novirzīs uz saziņas veidlapu, kuru aizpildot varēsit mums iesniegt savu(s) jautājumu(s).