Sveicināti vietnē “EU Careers”!

Are you looking for an exciting new career in a dynamic, fast-paced environment? Then look no further than the EU. Whether you're working for an EU institution or an EU agency, the EU offers a stimulating and challenging workplace for everyone.

...

Eiropas Komisija meklē tulkotājus, kas tulko dāņu, somu, vācu vai zviedru valodā, darbam Eiropas Komisijas Tulkošanas ģenerāldirektorāta (DGT) attiecīgās valodas departamentā Briselē vai Luksemburgā.

Līgumdarbinieku vakances var būt visdažādākajiem darbiem, kuros nepieciešama dažādu līmeņu kvalifikācija.

virus picture

JAUNUMI – saturs atjaunināts 15.12.2020.: EPSO rūpīgi seko koronavīrusa Covid-19 krīzes attīstībai. Tā kā situācija ir neprognozējama, EPSO joprojām ievēro visus pienācīgos piesardzības pasākumus atbilstīgi ES iestāžu un valsts iestāžu sniegtajiem norādījumiem un vadlīnijām.

Vai jūs vēlētos strādāt ES iestādēs Luksemburgā?

Aicinājums sadarboties visām ES organizācijām, kas pievērsušās daudzveidībai un iekļaušanai - Pievienojieties mūsu tīklam!

internet cyber attack alert with red broken padlock icon showing unsecured data

Esam tikuši informēti par krāpnieciskiem darba piedāvājumiem, kuros maldinoši norādīts, ka tos publicējis EPSO. Iesakām izturēties ar īpašu skepsi tad, ja ar jums kāds pēc savas iniciatīvas sazinās, lai prasītu personisku informāciju vai maksājumu.

Izvēlieties jums piemēroto līguma veidu

Sameklējiet to līguma veidu, kurš vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Izpētiet dažādos ES iestāžu piedāvātos pastāvīgā un pagaidu darba līgumus un noskaidrojiet, kura atlases procedūra atbilst katram no tiem.

Kāpēc mūsu testi ir šādi?

EPSO testus izstrādā un rūpīgi pārrauga tā vietējie darba psihologi kopā ar rūpīgi izraudzītiem atlases komisijas locekļiem no visām ES iestādēm.

Atrodiet atbildes uz saviem jautājumiem

Radusies problēma? Ieskatieties bieži uzdoto jautājumu palīdzības kategorijās. Ja tur neizdosies atrast vajadzīgo informāciju, jūs novirzīs uz saziņas veidlapu, kuru aizpildot varēsit mums iesniegt savu(s) jautājumu(s).