Sveicināti vietnē “EU Careers”!

Are you looking for an exciting new career in a dynamic, fast-paced environment? Then look no further than the EU. Whether you're working for an EU institution or an EU agency, the EU offers a stimulating and challenging workplace for everyone.

ES iestādes meklē asistentus rakstiskās tulkošanas jomā igauņu, horvātu, itāļu, nīderlandiešu, poļu un portugāļu valodai (pakāpe AST 1).

EPSO ir sācis iekšējas pārveides procesu. Pirmais tā solis ir kompetenču sistēmas modernizācija.

picture showing pictures of men and women

Līgumdarbinieku vakances var būt visdažādākajiem darbiem, kuros nepieciešama dažādu līmeņu kvalifikācija.

bulb and wheels

Lai labāk reaģētu uz ES iestāžu mainīgajām vajadzībām un mūsdienu darba tirgus realitāti, EPSO patlaban veic vērienīgas pārmaiņas darbinieku atlases procedūrā.

picture showing men and women of different ages with Luxembourg city in the background

Vai jūs vēlētos strādāt ES iestādēs Luksemburgā?

Jaunizveidotā daudzvalodu digitālā platforma sniedz iespēju cilvēkiem no visas Eiropas — pirmo reizi ES līmenī — paust savu viedokli par to, ko viņi sagaida no ES, kā arī izteikties par citu idejām.

Aicinājums sadarboties visām ES organizācijām, kas pievērsušās daudzveidībai un iekļaušanai - Pievienojieties mūsu tīklam!

Atrodiet atbildes uz saviem jautājumiem

Radusies problēma? Ieskatieties bieži uzdoto jautājumu palīdzības kategorijās. Ja tur neizdosies atrast vajadzīgo informāciju, jūs novirzīs uz saziņas veidlapu, kuru aizpildot varēsit mums iesniegt savu(s) jautājumu(s).

internet cyber attack alert with red broken padlock icon showing unsecured data

Esam tikuši informēti par krāpnieciskiem darba piedāvājumiem, kuros maldinoši norādīts, ka tos publicējis EPSO. Iesakām izturēties ar īpašu skepsi tad, ja ar jums kāds pēc savas iniciatīvas sazinās, lai prasītu personisku informāciju vai maksājumu.