Sveicināti vietnē “EU Careers”!

Eiropas Savienības Tiesa meklē talantīgus juristus ar kvalifikāciju Grieķijas, Itālijas, Kipras, Latvijas, Polijas vai Ungārijas tiesībās darbam Pētniecības un dokumentācijas direkcijā.

Esat talantīgs zinātniskās pētniecības speciālists? Kopīgais pētniecības centrs (JRC) pašlaik meklēt motivētus darbiniekus. Kā zinātniskās pētniecības speciālists jūs sniegsiet uz klientiem orientētu zinātnisko un tehnisko atbalstu ES politikas virzienu noteikšanai izstrādāšanai, īstenošanai un pārraudzībai.

Header

Līgumdarbinieku vakances var būt visdažādākajiem darbiem, kuros nepieciešama dažādu līmeņu kvalifikācija.

Darbs ES iestādēs

Karjera ES iestādēs piedāvā daudzveidīgu un stimulējošu darba vidi. Izmantojiet iespēju mainīt Eiropu un katru dienu strādāt ar aktuāliem jautājumiem. Te varat uzzināt arī par citām priekšrocībām, ko sniedz karjera ES iestādēs.

Izvēlieties jums piemēroto līguma veidu

Sameklējiet to līguma veidu, kurš vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Izpētiet dažādos ES iestāžu piedāvātos pastāvīgā un pagaidu darba līgumus un noskaidrojiet, kura atlases procedūra atbilst katram no tiem.

Kāpēc mūsu testi ir šādi?

EPSO testus izstrādā un rūpīgi pārrauga tā vietējie darba psihologi kopā ar rūpīgi izraudzītiem atlases komisijas locekļiem no visām ES iestādēm.

Atrodiet atbildes uz saviem jautājumiem

Radusies problēma? Ieskatieties bieži uzdoto jautājumu palīdzības kategorijās. Ja tur neizdosies atrast vajadzīgo informāciju, jūs novirzīs uz saziņas veidlapu, kuru aizpildot varēsit mums iesniegt savu(s) jautājumu(s).