Witamy w portalu EU Careers

Are you looking for an exciting new career in a dynamic, fast-paced environment? Then look no further than the EU. Whether you're working for an EU institution or an EU agency, the EU offers a stimulating and challenging workplace for everyone.

...

virus picture

NOWE INFORMACJE – zaktualizowano 15.04.2021 r.: EPSO stale monitoruje rozwój pandemii COVID-19. Ze względu na nieprzewidywalność sytuacji EPSO nadal podejmuje wszelkie stosowne środki ostrożności zgodnie z instrukcjami i wytycznymi przedstawionymi nam przez instytucje UE i władze krajowe.

picture showing people working around a table

Komisja Europejska (KE) zatrudni administratorów posiadających wiedzę fachową w zakresie reform strukturalnych oraz administratorów posiadających wiedzę fachową w zakresie dorobku Schengen.

Pracownicy kontraktowi pracują na bardzo różnych stanowiskach, które wymagają różnego poziomu kwalifikacji.

Zaproszenie do współpracy dla wszystkich organizacji w UE zajmujących się różnorodnością i włączeniem społecznym – Zachęcamy do dołączenia do naszej sieci!

Podejmij pracę w instytucjach UE w Luksemburgu!

Wybierz rodzaj umowy

Sprawdź, jakiego rodzaju umowa o pracę jest dla Ciebie najodpowiedniejsza. Porównaj oferowane przez instytucje UE umowy na stałe i na czas określony i przeczytaj o różnych procedurach naboru, które są prowadzone w przypadku każdej z tych umów.

internet cyber attack alert with red broken padlock icon showing unsecured data

Zgłoszono nam przypadki fałszywych ofert pracy, które zawierają informację, że wysyła je EPSO. Prosimy o zachowanie wzmożonej ostrożności w przypadku wszelkich niespodziewanych wiadomości, w których wymagane jest podanie informacji osobistych lub wniesienie opłat.

Dlaczego przeprowadzamy testy w taki właśnie sposób?

Testy EPSO są opracowywane i uważnie monitorowane przez zespół naszych wewnętrznych zawodowych psychologów we współpracy z członkami komisji konkursowej, starannie dobranymi i pochodzącymi z różnych instytucji UE.

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania

W razie wątpliwości zajrzyj na stronę z często zadawanymi pytaniami. Jeśli i tam nie znajdziesz odpowiedzi, możesz skorzystać z formularza kontaktowego, aby przesłać nam swoje pytanie(-a).