Witamy w portalu EU Careers

Specjaliści w dziedzinie archiwizacji / zarządzania dokumentacją

Czy jesteś zmotywowanym specjalistą w dziedzinie archiwizacji / zarządzania dokumentacją? Instytucje europejskie poszukują administratorów i asystentów, którzy będą odpowiadać za prace w zakresie zarządzania dokumentacją, archiwami i informacjami.

Uzbrojeni funkcjonariusze ochrony

Posiadasz kwalifikacje uzbrojonego funkcjonariusza ochrony? Oferujemy pracę w Parlamencie Europejskim lub Radzie Unii Europejskiej polegającą na zapewnianiu sprawnego funkcjonowania instytucji europejskich.

Administratorzy w dziedzinie ochrony danych

Jesteś wysoko zmotywowanym specjalistą w dziedzinie ochrony danych i masz doświadczenie w administracji publicznej? Jeśli tak, to praca w biurze Europejskiego Inspektora Ochrony Danych (EIOD) jest stworzona dla Ciebie!

Tłumacze pisemni języka irlandzkiego

Świetnie znasz język irlandzki i dobrze dwa inne języki UE (z których jednym musi być angielski, francuski lub niemiecki)? Jeśli tak, masz szansę zostać jednym z tłumaczy pisemnych języka irlandzkiego, którzy pracują w instytucjach UE!

Dlaczego warto pracować w instytucjach UE?

Praca w instytucjach UE

Instytucje UE oferują kandydatom możliwość pracy w bogatym kulturowo i dynamicznie się rozwijającym środowisku. Pracownicy instytucji europejskich mają wpływ na kształt Europy i zajmują się kwestiami, które są aktualnie ważne. Sprawdź, co jeszcze ma do zaoferowania UE kandydatom, którzy pomyślnie przejdą procedurę naboru.

Jak przedłożyć swoją kandydaturę

Wybierz rodzaj umowy

Sprawdź, jakiego rodzaju umowa o pracę jest dla Ciebie najodpowiedniejsza. Porównaj oferowane przez instytucje UE umowy na stałe i na czas określony i przeczytaj o różnych procedurach naboru, które są prowadzone w przypadku każdej z tych umów.

Metody przeprowadzania testów EPSO

Dlaczego przeprowadzamy testy w taki właśnie sposób?

Testy EPSO są opracowywane i uważnie monitorowane przez zespół naszych wewnętrznych zawodowych psychologów we współpracy z członkami komisji konkursowej, starannie dobranymi i pochodzącymi z różnych instytucji UE.

Często zadawane pytania

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania

W razie wątpliwości zajrzyj na stronę z często zadawanymi pytaniami. Jeśli i tam nie znajdziesz odpowiedzi, możesz skorzystać z formularza kontaktowego, aby przesłać nam swoje pytanie(-a).