Witamy w portalu EU Careers

Are you looking for an exciting new career in a dynamic, fast-paced environment? Then look no further than the EU. Whether you're working for an EU institution or an EU agency, the EU offers a stimulating and challenging workplace for everyone.

...

picture showing smileys

Zajmujemy się obecnie ulepszeniem naszych działań informacyjnych i komunikacyjnych skierowanych do obywateli UE zainteresowanych pracą w instytucjach unijnych. Chcemy poznać Twoje zdanie!

NOWE INFORMACJE – aktualizacja 19.05.2020 r.: Z uwagi na bieżące obawy i uzyskane zalecenia dotyczące koronawirusa EPSO nadal monitoruje sytuację i podejmuje właściwe środki.

Header

Pracownicy kontraktowi pracują na bardzo różnych stanowiskach, które wymagają różnego poziomu kwalifikacji.

Podejmij pracę w instytucjach UE w Luksemburgu!

Zaproszenie do współpracy dla wszystkich organizacji UE zaangażowanych w promowanie praw i dobrobytu obywateli UE z niepełnosprawnością

internet cyber attack alert with red broken padlock icon showing unsecured data

Zgłoszono nam przypadki fałszywych ofert pracy, które zawierają informację, że wysyła je EPSO. Prosimy o zachowanie wzmożonej ostrożności w przypadku wszelkich niespodziewanych wiadomości, w których wymagane jest podanie informacji osobistych lub wniesienie opłat.

Praca w instytucjach UE

Instytucje UE oferują kandydatom możliwość pracy w bogatym kulturowo i dynamicznie się rozwijającym środowisku. Pracownicy instytucji europejskich mają wpływ na kształt Europy i zajmują się kwestiami, które są aktualnie ważne. Sprawdź, co jeszcze ma do zaoferowania praca w instytucjach UE.

Wybierz rodzaj umowy

Sprawdź, jakiego rodzaju umowa o pracę jest dla Ciebie najodpowiedniejsza. Porównaj oferowane przez instytucje UE umowy na stałe i na czas określony i przeczytaj o różnych procedurach naboru, które są prowadzone w przypadku każdej z tych umów.

Dlaczego przeprowadzamy testy w taki właśnie sposób?

Testy EPSO są opracowywane i uważnie monitorowane przez zespół naszych wewnętrznych zawodowych psychologów we współpracy z członkami komisji konkursowej, starannie dobranymi i pochodzącymi z różnych instytucji UE.

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania

W razie wątpliwości zajrzyj na stronę z często zadawanymi pytaniami. Jeśli i tam nie znajdziesz odpowiedzi, możesz skorzystać z formularza kontaktowego, aby przesłać nam swoje pytanie(-a).