Witamy w portalu EU Careers

Welcome to EU Careers
Dlaczego warto pracować w instytucjach UE?

Praca w instytucjach UE

Instytucje UE oferują kandydatom możliwość pracy w bogatym kulturowo i dynamicznie się rozwijającym środowisku. Pracownicy instytucji europejskich mają wpływ na kształt Europy i zajmują się kwestiami, które są aktualnie ważne. Sprawdź, co jeszcze ma do zaoferowania UE kandydatom, którzy pomyślnie przejdą procedurę naboru.

Jak zgłosić swoją kandydaturę?

Wybierz rodzaj umowy

Sprawdź, jakiego rodzaju umowa o pracę jest dla Ciebie najodpowiedniejsza. Porównaj oferowane przez instytucje UE umowy na stałe i na czas określony i przeczytaj o różnych procedurach naboru, które są prowadzone w przypadku każdej z tych umów.

Opisy stanowisk

Znajdź idealną pracę

Odkryj zróżnicowaną ofertę ciekawych stanowisk w instytucjach UE i sprawdź, w jakiej grupie funkcyjnej mógłbyś znaleźć zatrudnienie w zależności od swojego wykształcenia. Wybór dziedzin jest niezwykle bogaty – od prawa konkurencji czy informatyki śledczej po HR i statystykę.

Często zadawane pytania

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania

W razie wątpliwości zajrzyj na stronę z często zadawanymi pytaniami. Jeśli i tam nie znajdziesz odpowiedzi, możesz skorzystać z formularza kontaktowego, aby przesłać nam swoje pytanie(-a).