Witamy w portalu EU Careers

.

Praca w instytucjach UE

Instytucje UE oferują kandydatom możliwość pracy w bogatym kulturowo i dynamicznie się rozwijającym środowisku. Pracownicy instytucji europejskich mają wpływ na kształt Europy i zajmują się kwestiami, które są aktualnie ważne. Sprawdź, co jeszcze ma do zaoferowania UE kandydatom, którzy pomyślnie przejdą procedurę naboru.

Wybierz rodzaj umowy

Sprawdź, jakiego rodzaju umowa o pracę jest dla Ciebie najodpowiedniejsza. Porównaj oferowane przez instytucje UE umowy na stałe i na czas określony i przeczytaj o różnych procedurach naboru, które są prowadzone w przypadku każdej z tych umów.

Znajdź idealną pracę

Odkryj zróżnicowaną ofertę ciekawych stanowisk w instytucjach UE i sprawdź, w jakiej grupie funkcyjnej mógłbyś znaleźć zatrudnienie w zależności od swojego wykształcenia. Wybór dziedzin jest niezwykle bogaty – od prawa konkurencji czy informatyki śledczej po HR i statystykę.

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania

W razie wątpliwości zajrzyj na stronę z często zadawanymi pytaniami. Jeśli i tam nie znajdziesz odpowiedzi, możesz skorzystać z formularza kontaktowego, aby przesłać nam swoje pytanie(-a).