Witamy w portalu EU Careers

Welcome to EU Careers
Weź udział w konkursie dla pracowników sekretariatu i pracowników biurowych!

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby wziąć udział w konkursie dla pracowników sekretariatu i pracowników biurowych w 2017 r.? Tutaj znajdziesz wskazówki dla kandydatów.

Dlaczego warto pracować w instytucjach UE?

Praca w instytucjach UE

Instytucje UE oferują kandydatom możliwość pracy w bogatym kulturowo i dynamicznie się rozwijającym środowisku. Pracownicy instytucji europejskich mają wpływ na kształt Europy i zajmują się kwestiami, które są aktualnie ważne. Sprawdź, co jeszcze ma do zaoferowania UE kandydatom, którzy pomyślnie przejdą procedurę naboru.

Jak zgłosić swoją kandydaturę?

Wybierz rodzaj umowy

Sprawdź, jakiego rodzaju umowa o pracę jest dla Ciebie najodpowiedniejsza. Porównaj oferowane przez instytucje UE umowy na stałe i na czas określony i przeczytaj o różnych procedurach naboru, które są prowadzone w przypadku każdej z tych umów.

Metody przeprowadzania testów EPSO

Dlaczego przeprowadzamy testy w taki właśnie sposób?

Testy EPSO są opracowywane i uważnie monitorowane przez zespół naszych wewnętrznych zawodowych psychologów we współpracy z członkami komisji konkursowej, starannie dobranymi i pochodzącymi z różnych instytucji UE.

Często zadawane pytania

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania

W razie wątpliwości zajrzyj na stronę z często zadawanymi pytaniami. Jeśli i tam nie znajdziesz odpowiedzi, możesz skorzystać z formularza kontaktowego, aby przesłać nam swoje pytanie(-a).