Vítejte na stránkách „EU Careers“

Are you looking for an exciting new career in a dynamic, fast-paced environment? Then look no further than the EU. Whether you're working for an EU institution or an EU agency, the EU offers a stimulating and challenging workplace for everyone.

...

a collage of pictures of people in different work situations

Evropská agentura pro pohraniční a pobřežní stráž (Frontex) se sídlem v Polsku hodlá vytvořit seznam 300 uchazečů na post pracovníků na podporu projektů a dalších aktivit (asistentů). Agentura společně s členskými státy zajišťuje bezpečnost a správné fungování vnějších hranic EU.

picture showing computers

Máte zkušenosti s provozem audiovizuálního zařízení? Evropská komise hledá zájemce o pozici konferenční technik (funkční skupina administrativní pracovníci).

Header

Pracovní místa smluvních zaměstnanců jsou k dispozici pro celou řadu pracovních pozic, která vyžadují různou úroveň kvalifikace.

Práce pro EU

Při práci v institucích EU se budete pohybovat v podnětném a různorodém pracovním prostředí. Budete pracovat pro celou Evropu a zabývat se nejaktuálnějšími otázkami. Podívejte se, co dalšího může práce v institucích EU nabídnout.

Vyberte si typ smlouvy

Zvažte, jaký typy smlouvy vám bude nejvíc vyhovovat. Orgány EU nabízejí řadu smluv na dobu určitou i neurčitou. Seznamte se s tím, jak výběrové řízení na daný druh smlouvy probíhá.

Proč mají naše výběrová řízení právě tuto podobu?

Za sestavení testů a jejich monitorování odpovídá tým psychologů úřadu EPSO specializovaných na psychologii práce, kteří úzce spolupracují s pečlivě vybranými zaměstnanci orgánů EU zasedajícími ve výběrových komisích úřadu EPSO.

Projděte si odpovědi na časté dotazy.

Máte nejasnosti? Odpověď můžete najít v příslušné kategorii častých dotazů. Jestliže jste příslušnou odpověď nenašli, budete navedeni na náš kontaktní formulář, jehož prostřednictvím nám můžete zaslat svůj dotaz.