Vítejte na stránkách „EU Careers“

Are you looking for an exciting new career in a dynamic, fast-paced environment? Then look no further than the EU. Whether you're working for an EU institution or an EU agency, the EU offers a stimulating and challenging workplace for everyone.

...

V současné době hledá Evropská komise překladatele do irštiny (platová třída AD 5). Úspěšným uchazečům může být nabídnuta dočasná smlouva na čtyři roky.

Picture showing two people

Evropská komise hledá odborníky v oblasti IKT, kteří budou pracovat jako dočasní zaměstnanci především v Lucemburku.

Evropský parlament hledá více než 100 zkušených bezpečnostních pracovníků pro své objekty v Lucemburku.

Header

Pracovní místa smluvních zaměstnanců jsou k dispozici pro celou řadu pracovních pozic, která vyžadují různou úroveň kvalifikace.

Využijte pracovních příležitostí u evropských institucí v Lucemburku.

Výzva ke spolupráci určená všem evropským organizací věnujícím se podpoře občanů EU se zdravotním postižením a zvyšování povědomí o této otázce

Vyberte si typ smlouvy

Zvažte, jaký typy smlouvy vám bude nejvíc vyhovovat. Orgány EU nabízejí řadu smluv na dobu určitou i neurčitou. Seznamte se s tím, jak výběrové řízení na daný druh smlouvy probíhá.

internet cyber attack alert with red broken padlock icon showing unsecured data

Byli jsme upozorněni na podvodné nabídky zaměstnání, které nepravdivě uvádějí, že pocházejí od úřadu EPSO. Vyzýváme proto k maximální opatrnosti, setkáte-li se s jakoukoli formou nevyžádané komunikace, v jejímž rámci budou odesílatelé požadovat osobní informace nebo finanční odměnu.

Proč mají naše výběrová řízení právě tuto podobu?

Za sestavení testů a jejich monitorování odpovídá tým psychologů úřadu EPSO specializovaných na psychologii práce, kteří úzce spolupracují s pečlivě vybranými zaměstnanci orgánů EU zasedajícími ve výběrových komisích úřadu EPSO.

Projděte si odpovědi na časté dotazy.

Máte nejasnosti? Odpověď můžete najít v příslušné kategorii častých dotazů. Jestliže jste příslušnou odpověď nenašli, budete navedeni na náš kontaktní formulář, jehož prostřednictvím nám můžete zaslat svůj dotaz.