Vítejte na stránkách „EU Careers“

Are you looking for an exciting new career in a dynamic, fast-paced environment? Then look no further than the EU. Whether you're working for an EU institution or an EU agency, the EU offers a stimulating and challenging workplace for everyone.

...

picture showing a lady

Máte specializaci v oboru vnějších vztahů? Evropská unie v současné době hledá pracovníky s odbornou praxí v oblasti vnějších vztahů na pozice v platové třídě AD 5 a AD 7.

Pracovní místa smluvních zaměstnanců jsou k dispozici pro celou řadu pracovních pozic, která vyžadují různou úroveň kvalifikace.

virus picture

NOVÉ – aktualizováno 28.8.2020: Úřad EPSO nepřetržitě sleduje vývoj koronavirové krize COVID-19. Na základě aktuální situace začne EPSO od září 2020 opět pořádat testy. Další informace...

Využijte pracovních příležitostí u evropských institucí v Lucemburku.

internet cyber attack alert with red broken padlock icon showing unsecured data

Byli jsme upozorněni na podvodné nabídky zaměstnání, které nepravdivě uvádějí, že pocházejí od úřadu EPSO. Vyzýváme proto k maximální opatrnosti, setkáte-li se s jakoukoli formou nevyžádané komunikace, v jejímž rámci budou odesílatelé požadovat osobní informace nebo finanční odměnu.

Vyberte si typ smlouvy

Zvažte, jaký typy smlouvy vám bude nejvíc vyhovovat. Orgány EU nabízejí řadu smluv na dobu určitou i neurčitou. Seznamte se s tím, jak výběrové řízení na daný druh smlouvy probíhá.

Výzva ke spolupráci určená všem evropským organizací věnujícím se podpoře občanů EU se zdravotním postižením a zvyšování povědomí o této otázce

Proč mají naše výběrová řízení právě tuto podobu?

Za sestavení testů a jejich monitorování odpovídá tým psychologů úřadu EPSO specializovaných na psychologii práce, kteří úzce spolupracují s pečlivě vybranými zaměstnanci orgánů EU zasedajícími ve výběrových komisích úřadu EPSO.

Projděte si odpovědi na časté dotazy.

Máte nejasnosti? Odpověď můžete najít v příslušné kategorii častých dotazů. Jestliže jste příslušnou odpověď nenašli, budete navedeni na náš kontaktní formulář, jehož prostřednictvím nám můžete zaslat svůj dotaz.